DO GÓRY
#reklama

Drugie urodziny Akademii (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj prawie 100 młodych adeptów piłki nożnej z kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej wzięło udział w 2 urodzinach Akademii. Następcy Lewandowskiego na parkiecie ZSOiZ w Kamiennej Górze spędzili prawie 6 godzin.

Dzisiaj wyniki nie były najważniejsze - liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Zawodnicy zostali podzieleni rocznikowo na 2 kategorie wiekowe - skrzatów (rocznik 2010 i młodsi) oraz żaków (2010-2005). W rolę sędziów wcielili się trenerzy Akademii. Oczywiście dla wszystkich zebranych był okazały tort urodzinowy. Zawodnicy i zawodniczki otrzymali po turnieju pamiątkowe statuetki. Rodzice piłkarzy zadbali o domowe wypieki, które można było skosztować w kawiarence. Chciałoby się więcej takich turniejów z udziałem naszych milusińskich.
Grzech
Więcej szczegółów z turnieju w czwartkowym wydaniu papierowego wydania RTI

Czytaj również

#reklama
Mięsny złodziej
Funkcjonariusze policji z Kamiennej Góry zatrzymali kolejnego złodzieja sklepowego. Tym razem w ich ręce wpadł amator wyrobów mięsnych. Ukradł ze sklepu wyroby warte w sumie 600 zł. Towar odzyskała ochrona sklepu.
#AKTUALNOŚCI
0
Mikołaj nie przyjedzie
Piękna tradycja odchodzi bez pożegnania. Nie będzie w tym roku Mikołaja na drezynie w Krzeszowie. Był to najprawdopodobniej jedyny na Dolnym Śląsku, jeżeli nie w całym kraju, ulubiony święty dzieci, który odwiedzał je szynowym pojazdem.
#RÓŻNE
3
Repertuar filharmoniczny - grudzień 2017 r.
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym repertuarem filharmonii w Wałbrzychu i Jeleniej Górze.
#KULTURA
0
Święto niepełnosprawnych (galeria)
W hali sportowej ZSZiO w Kamiennej Górze w piątek 1 grudnia odbyły się powiatowe obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W uroczystości wzięli udział podopieczni szkoły specjalnej, ośrodka wsparcia i domu pomocy oraz ich goście.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Andrzej
2017-12-03 19:03
Gratulacje dla KAP. Fantastyczny turniej. Gratulacje dla organizatorów i Trenerow
ja
2017-12-02 22:52
akademia to np. Zagłębie Lubin, Miedź Legnica a nie drużyna łebków z Kamiennej nie ma nawet dla niej takiego osiągnięcia Akademia

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama