Dotkliwa porażka Czadrowa

W Boże Ciało zawodnicy Victorii Czadrów rozegrali zaległy mecz 10. kolejki jeleniogórskiej klasy A z Budowlanymi Wojcieszów. Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę, wygrywając 6:1 (3:1). Dwaj zawodnicy otrzymali czerwone kartki – Urbanowicz i Żukowski.

Bardzo dobrze w spotkanie weszli podopieczni Mirosława Kiełbasy, którzy za sprawą Paździora wyszli na prowadzenie w 10. minucie. W 26. minucie był jednak remis. Autorem gola był Klawiński. Pod koniec pierwszej odsłony przebudził się Terlecki, który uzyskał dwa trafienia.
W drugiej połowie kolejne bramki dołożyli – Klawiński, Lidtke i Terlecki. Arbiter usunął z boiska dwóch graczy – Urbanowicza i Żukowskiego.
Victoria: Czepielewicz – Orszulak, Urbanowicz, Sochacki, Duda (61’ Ciesielka) – Morański (56’ Stepko), Bury (75’ Pawlik), Paździor, Czoch – Bitniak (61’ Kiełbasa), Stefański.
Budowlani: Tokarek – Chmieliński (55’ Jakubiec), K. Zaraziński (55’ Żukowski), Sporny, Wiśniewski – Kaniewski, Małach (55’ Lidtke), Klawiński, Nowicki – Kuraś, Terlecki.

Z paletą w góry
Jak połączyć wypoczynek z kulturą i turystyką?
0
PRL wymazany z pomnika
Już po dekomunizacji.
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
W jeleniogórskiej klasie B, grupie I awans do wyższej klasy osiągnęli już tydzień wcześniej zawodnicy Pub Gola Jelenia Góra. Zespoły w 24. kolejce walczą już o pietruszkę i jak najwyższe lokaty.
2
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Powoli do końca rundy zbliżają się futboliści jeleniogórskiej klasy A. Dwudziesta czwarta kolejka została podzielona na 2 dni. Kibice z regionu mogą wybrać się jutro do: Pisarzowic, Czadrowa i Leszczyńca. O komplet „oczek” w Miłkowie powalczą coraz skuteczniej grający zawodnicy Czarnych Przedwojów.