DO GÓRY

Do jednej bramki (galeria)


     
    Udostępnij

Juniorzy kamiennogórskiej Olimpii wzięli kolejną przeszkodę w lidze. Ich rywal Chrobry Nowogrodziec może się cieszyć, że nie przegrał nawet wynikiem dwucyfrowym. Gospodarze wygrali w ostatnią środę 6:0.

Czerwona latarnia ligi – drużyna Chrobrego była tylko tłem dla ekipy z Kamiennej Góry. Podopieczni Grzegorza Rębacza wypracowali sobie w spotkaniu przynajmniej 10 sytuacji stuprocentowych, jednak znacznie zawodziła skuteczność. Worek z bramkami rozwiązał Greniuk w 22. minucie. Ten sam piłkarz pokonał Faltyna w 40.oraz 54. minucie.
Po przerwie następne bramki dla miejscowych padły w ostatnich minutach. Autorami goli byli Kumorek w 84. i 89. minucie oraz Wińcza w doliczonym czasie gry.
Goście tylko sporadycznie przedostawali się na przedpole Olimpii, a ich strzały na bramkę kamiennogórzan można byłoby policzyć na palcach jednej ręki.
Olimpia: Bukowski - Wastag, Bieniek (70’ Podobiński), Pączek (46’ Kumorek), Sobolewski – Piętka, Bijak, Skoczeń, Trzebiński (46’ Wińcza) – Tobiasz (80’ Mszański), Greniuk (46’ Żyzniewski).
Chrobry: Faltyn – Mormański, Janiec, Dziwisz, Kramek (80’ Pokora) – Pis, Nielepkowicz (75’ Wyporkiewicz), Ostrowski, Szewczyk – K. Trembacz, M. Trembacz.
Foto: Bogdan Adamus

Grzech

Czytaj również

#reklama
Klub wandali
Zarośla nad Zadrną przy ul. Księcia Bolka I na miejsce biwaków obrała sobie grupa wandali. Hałasują, zaśmiecają teren oraz... karczują drzewa. I podobno nic sobie nie robią z interwencji policji.
#AKTUALNOŚCI
2
Na tropie witraży
Kamiennogórski ratusz może poszczycić się wyróżnieniem w konkursie „Zabytek zadbany”. W licznych publikacjach o obiekcie autorzy zaznaczają, że w gabinecie burmistrza wciąż można zobaczyć unikatowe, oryginalne umeblowanie sprzed wieku. Zarówno jego wnętrze, jak i bryła budynku wzbudzają zainteresowanie turystów. Jest jednak jeden zgrzyt. Zabytek został w niewyjaśnionych okolicznościach zubożony o cenne pięknie zdobione okna.
#AKTUALNOŚCI
0
Lokomotywa w Kamiennej Górze
Dziś (piątek 14 września) kamiennogórski dworzec kolejowy odwiedziła zabytkowa czeska lokomotywa, wracająca z Gali Pary w Jaworzynie Śląskiej. Lokomotywę w Kamiennej Górze nawadniali strażacy.
#AKTUALNOŚCI
1
Galerion i Kowary
Nadchodzący weekend będzie równie atrakcyjny, jak ubiegły. Tym razem na kamiennogórzan czekają m.in. plastyczne i muzyczne wydarzenia. Po raz kolejny do miasta zawita ogólnopolska impreza poświęcona sztuce włókna – Sympozjum Warsztat Twórczy Kowary. Poza nią do Kamienna Góra gościć będzie uczestników Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych Galerion.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama