DO GÓRY
#wszystko#AKTUALNOŚCI#KULTURA#SPORT#RÓŻNE

Derby na remis (galeria)

#SPORT

Dzisiaj na boisku przy ul. Sportowej w Kamiennej Górze został rozegrany mecz jeleniogórskiej klasy A – pomiędzy rezerwami miejscowej Olimpii i Victorią Czadrów. Spotkanie poziomem gry nie rzuciło na kolana, a oba zespoły podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie.

W pierwszej połowie okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Jednymi godnymi odnotowania strzałami były uderzenia Kraszewskiego i Stanisławskiego.
Trochę lepsza gra była w drugiej połowie. Po wznowieniu gry pokazali się Urbanowicz i Tomasz Kiełbasa (na zdjęciu, przy piłce). Najwięcej działo się w ostatnim kwadransie, w którym podopieczni Mirosława Kiełbasy z Czadrowa mogli sprawić gospodarzom psikusa. Hołda wyszedł obronną ręką z pojedynków z Sochackim i Stanisławskim.
Olimpia II: Hołda – Idek, Buda, K. Kiełbasa, P Kraszewski – Kwaśniewski, Siwak, Wąs (48’ T. Kiełbasa), Wójtowicz – Bocheński (75’ Stefański), Anterski.
Victoria: Czepielewicz – Papierz, Skrzypiec, Sochacki, Paździor (25’ Maciuszek) – Morański (90’ Majerski), Stanisławski, Orszulak (80’ Wójcik), Czoch (35’ Urbanowicz) – Bitniak, Stepko (88’ Siwiński).

Grzech

Galeria

Komentarze

Kibic
2017-04-10 20:36
Dla Kibiców skrót z meczu :https://www.youtube.com/watch?v=4zcFCy8uvdg

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.