DO GÓRY
#reklama

Derby dla Włókniarza (galeria)


     
    Udostępnij

W Leszczyńcu już do przerwy trzy bramki Amfibolitowi wbili przyjezdni. Po przerwie mecz się wyrównał, ale i tak Włókniarz Chełmsko Śląskie wygrał spokojnie 5:2 (3:0)pojedynek jeleniogórskiej klasy A.

Kibice jeszcze dobrze nie zajęli miejsc, jak z rzutu karnego trafił Butkiewicz. Goście nie spuścili z tonu i zawzięcie atakowali miejscowych. Przyniosło to efekt w postaci 2 kolejnych bramek. Zdobyli je Kiełbasa i szczególnie aktywny Butkiewicz. Dla miejscowych najlepsza okazję zmarnował Adrian Leśniak.
W drugiej części gry lekko grę Włókniarzowi utrudniał wiatr. Swoje okazje mieli – Leja i Furtak. Po dwóch kwadransach piłka trafiła w rękę Lewandowskiego w polu karnym i sędzia użył gwizdka. Z jedenastki trafił Krystian Leśniak. Po tym golu blisko zmiany rezultatu byli Wielosik i Furtak. W kontrataku Borysowi przy zdobyciu bramki pomógł słupek. Na 4:2 wynik zmniejszył Jarosław Ciszek. Kropkę nad „i” postawił Kiełbasa (5:2).
Amfibolit:J. Morawski – A. Morawski, J. Ciszek, Wielosik, Furtak – K. Leśniak, Janur, Ł. Ciszek (72’ A. Ciszek), Bijak – Leja, A. Leśniak.
Włókniarz: Stawarz – Sztejkowski, Gregorczyk, Lewandowski, Aulich – Wójtów (65’ Falkowski), Borys, Butkiewicz, Kiełbasa – Zeman, Wieczorkiewicz (75’ Jała).

Grzech

Czytaj również

#reklama
Za biedni, by coś zrobić
Włos się na głowie jeży, kiedy analizuje się, co w ostatnich latach w sprawie rujnującego się zamku w Kamiennej Górze zrobił ratusz i wrocławska fundacja. Organizacja, która miała w ciągu kilku lat odbudować zamek, nie stosuje się od miesięcy do nakazów konserwatora zabytków. Nawet groźba wysokich mandatów nie pomogła. – Niewykonanie naszych nakazów fundacja usprawiedliwia brakiem funduszy – wyjaśnia Katarzyna Chojnacka, inspektor w jeleniogórskiej delegaturze WUOZ.
#AKTUALNOŚCI
4
Co boli sołtysów?
Podczas ostatniej sesji rady gminy, jaka odbyła się w czwartek 26 października, sołtysi naszych wsi mieli okazję przedstawić radnym największe uciążliwości trapiące ich sołectwa. Większość szefów wsi nie zgłaszała poważnych zastrzeżeń. Jedynie Józef Szołdrowski (na zdjęciu), sołtys z Sędzisławia, wprost powiedział, że współpraca z gminą układa mu się beznadziejnie, a wieś jego zdaniem traktowana jest najgorzej.
#AKTUALNOŚCI
0
Dyktat przewodniczącego
Podczas sesji rady miasta, jaka odbyła się 25 października, falę emocji wywołała sprawa tytułów honorowych obywateli miasta. Choć dyskusja o tym miała odbyć się w kuluarach już po posiedzeniu, ostatecznie zaistniała na sesji. Rajcy byli oburzeni, że przewodniczący zdecydował za nich. Zapowiedzieli bojkot nadzwyczajnych obrad, podczas których zostać mają wyróżnieni dwaj mieszkańcy miasta. Wciąż niewykluczony jest także wniosek o odwołanie z funkcji Henryka Różańskiego (na zdjęciu).
#AKTUALNOŚCI
5
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Luk
2017-11-03 09:16
To poznaj znaczenie słowa "derby" i się wypowiadaj
Hools
2017-10-30 20:45
Chełmsko to derby ma tylko z lubawka... A nie z leszczyncem

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama