DO GÓRY
#reklama

Derby dla gospodarzy (galeria)


     
    Udostępnij

W Wielką Sobotę pojedynek derbowy w wałbrzyskiej klasie A rozegrali zawodnicy Iskry Witków Śląski (na zdjęciu) i Skalnika Czarny Bór. Miejscowi wygrali 3:1 (3:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli Łatka i dwie Ogrodnik, natomiast przyjezdni odpowiedzieli tylko kapitalnym golem Koisa.

Pierwsze akcje wypracowali Ogrodnik i Damian Marczak. Po kwadransie radość wybuchła w sektorze gospodarzy – Czarnota zderzył się w powietrzu z Ogrodnikiem - piłkę przejął Łatka i skierował ją do siatki gości. Trzy minuty później role się odwróciły – Łatka zagrał krótko do Ogrodnika, a grający trener Iskry nie miał kłopotów z ulokowaniem futbolówki w siatce Czarnoty. W kontrze gości – Tobiasz zacentrował piłkę w pole karne Iskry – Mokrzycki minął się z nią w locie, jednak z prezentu nie skorzystał Kois.W 27. minucie Ogrodnik dostał piłkę z głębi pola – wygrał pojedynek biegowy z Dusiem i z bliska pokonał Czarnotę. Przyjezdni odpowiedzieli technicznym lobem Koisa w 45. minucie.
W drugiej połowie tempo gry znacznie spadło. Najbliżej zmiany wyniku byli – Dynerowicz, Łatka oraz Tobiasz.
Iskra: Mokrzycki – Gaweł (46’ Zbereda), Kołodziej, Kurnyta, S. Jasiurkowski (85’ Pielech) – Krupa, Dynerowicz, Groń, Łatka – Ogrodnik, Mastej.
Skalnik: Czarnota – Duś, M. Marczak (60’ Filip), Matusik, Skoczeń – Ptasiński (60’ K. Jasiurkowski), Kois, D. Marczak, Pudełko – Tobiasz, Pokrzywa (75’ Jędrzejczyk).

Grzech
#reklama
Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Seryjni włamywacze schwytani
Kryminalni z Kamiennej Góry i Lubawki razem z policjantami ze Zgorzelca oraz Bogatyni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lata, mieszkańców powiatu bogatyńskiego. Obaj podejrzani są o włamanie do sklepu Dino w Chełmsku Śląskim, kradzieży z włamaniem domieszkania w Kamiennej Górze oraz usiłowania włamania do sklepu Dino w Marciszowie.
#AKTUALNOŚCI
1
Kolejne instrumenty
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze udostępniło kolejną gablotę z zabytkowymi muzykaliami. To zestaw historycznych instrumentów dętych, które stanowią ważny skarb kultury w zasobach placówki.
#KULTURA
2
Kiedy otworzą?
W styczniu młodych kamiennogórzan zachwyciła informacja o planach otwarcia zamiejscowego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.
#AKTUALNOŚCI
0
Burmistrz ze Stanów (#HistoriazRTI)
Znani Związani z Ziemią Kamiennogórską - Ben Raue.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama