Derby dla gospodarzy (galeria)

W Wielką Sobotę pojedynek derbowy w wałbrzyskiej klasie A rozegrali zawodnicy Iskry Witków Śląski (na zdjęciu) i Skalnika Czarny Bór. Miejscowi wygrali 3:1 (3:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli Łatka i dwie Ogrodnik, natomiast przyjezdni odpowiedzieli tylko kapitalnym golem Koisa.

Pierwsze akcje wypracowali Ogrodnik i Damian Marczak. Po kwadransie radość wybuchła w sektorze gospodarzy – Czarnota zderzył się w powietrzu z Ogrodnikiem - piłkę przejął Łatka i skierował ją do siatki gości. Trzy minuty później role się odwróciły – Łatka zagrał krótko do Ogrodnika, a grający trener Iskry nie miał kłopotów z ulokowaniem futbolówki w siatce Czarnoty. W kontrze gości – Tobiasz zacentrował piłkę w pole karne Iskry – Mokrzycki minął się z nią w locie, jednak z prezentu nie skorzystał Kois.W 27. minucie Ogrodnik dostał piłkę z głębi pola – wygrał pojedynek biegowy z Dusiem i z bliska pokonał Czarnotę. Przyjezdni odpowiedzieli technicznym lobem Koisa w 45. minucie.
W drugiej połowie tempo gry znacznie spadło. Najbliżej zmiany wyniku byli – Dynerowicz, Łatka oraz Tobiasz.
Iskra: Mokrzycki – Gaweł (46’ Zbereda), Kołodziej, Kurnyta, S. Jasiurkowski (85’ Pielech) – Krupa, Dynerowicz, Groń, Łatka – Ogrodnik, Mastej.
Skalnik: Czarnota – Duś, M. Marczak (60’ Filip), Matusik, Skoczeń – Ptasiński (60’ K. Jasiurkowski), Kois, D. Marczak, Pudełko – Tobiasz, Pokrzywa (75’ Jędrzejczyk).

Kto zaopiekuje się Twoim dzieckiem w wakacje?