DO GÓRY
#reklama

Czyż i Haliniak


     
    Udostępnij

Dwaj kamiennogórzanie - Mariusz Czyż i Arkadiusz Halniak (na zdjęciu) wybrali się nad morze, aby 1 lipca wziąć udział w XXVIII Międzynarodowym Biegu po Plaży w Jarosławcu. Bieg główny wygrał Kenijczyk Mutuku Kyeva Cosmas.

W międzynarodowej obsadzie pierwszy na mecie zameldował się Kenijczyk Mutuku Kyeva Cosmas, który 15 km dystans (około 7-kilometrowy odcinkiem na plaży) pokonał w czasie 49:55 sek.
Zawodnicy nowej grupy biegowej z Kamiennej Góry – KS Szorty – Mariusz Czyż (1:16:13; M-40) oraz Arkadiusz Haliniak (1:24:27; M-50) sklasyfikowani zostali odpowiednio na 209. i 366.pozycji.

Więcej szczegółów we wczorajszym wydaniu gazery RTI.Grzech

Czytaj również

#reklama
Remont na raty
Po ponad roku od wyłonienia pierwszego wykonawcy miasto znów ogłosiło wyniki przetargu na remont Centrum Kultury. Wykona go znana firma Rokom. Co ciekawe, choć wartość robót opiewa na bez mała 13 000 000 zł, wykona zaledwie część planowanych inwestycji!
#AKTUALNOŚCI
5
36. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
Tegoroczny festiwal – już trzydziesty szósty – to tradycja regionu, przedsięwzięcie wyjątkowe, prekursorskie, które wyznaczyło kierunek rozwoju wielu twórcom. Nie tylko mieszkańcom trudno sobie wyobrazić lipiec bez ulicznych przedstawień. Wiele osób z Polski planuje swoje urlopowe peregrynacje tak, by wiodły przez Jelenią Górę właśnie w czasie festiwalu. Bo też oferta artystyczna będzie bardzo atrakcyjna.
#KULTURA
0
Na co do kina? (6 – 12 lipca)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego przewodnika dla kinomana.
#KULTURA
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – lipiec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0

Komentarze

PoPoLuPo
2018-07-06 18:49
GRATULACJE !!!
Romek
2018-07-06 17:52
Hmm jakiś rozłam w tak lansowanej KGB? Brawo chłopaki i za bieg i za nową inicjatywę!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama