DO GÓRY

Czwórka z PoPoLuPo


     
    Udostępnij

W Głuszycy (30 czerwca) rozegrano Extreme MTB Challenge Powered na trasie 100 km z ponad 4000 m przewyższeń. Pierwszy na mecie pojawił się Łukasz Klimaszewski. Do mety dotarło 4 zawodników PoPoLuPo Kamienna Góra (na zdjęciu).

Start zaplanowano o godz. 9.00 spod SP nr 3 w Głuszycy przy ul. Kolejowej. Po przejechaniu ponad 100 km pierwszy na mecie zjawił się Łukasz Klimaszewski (5:54:26) z Wrocławia. Pięćdziesiątą pozycję wywalczył Sławomir Hatlaś (8:52:07) z PoPoLuPo , który na metę wjechał wraz z klubowym kolegą - Krzysztofem Czarneckim.
Pozostali zawodnicy PoPoLuPo Kamienna Góra – wałbrzyszanin Krzysztof Gaborski (9:36:31) i mieszkaniec Czadrowa - Mariusz Jarymowicz (10:40:22) sklasyfikowani zostali odpowiednio na 57. i 64. pozycji.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Udany Debiut
W dniach 24-29 czerwca na Mazurach w zamku Krzyżackim w Nidzicy rozegrany został Finał Centralny 60. Jubileuszowego Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o „Złotą Wieżę 2018”. W imprezie po raz pierwszy zagrali szachiści Debiutu Przedwojów.
#SPORT
0
Kontrola w obozie
Służby sprawdzają bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie wakacji.
#AKTUALNOŚCI
0
Nie każdy z dyplomem (aktualizacja)
Są już znane wyniki zdawalności tegorocznego egzaminu maturalnego. Powiat kamiennogórski wypadł przeciętnie na mapie województwa. Zarówno uczniowie ogólniaków (w tym wieczorowego), jak i techników osiągnęli ogólnie wyniki poniżej średniej wojewódzkiej.
#AKTUALNOŚCI
0
Muzyczne dumanie
W ramach letniego cyklu wydarzeń artystycznych „Spotkania ze sztuką w Bukowcu” w nadchodzący weekend odbędzie się cykl koncertów.
#KULTURA
0

Komentarze

Dziadzia
2018-07-04 21:01
Brawo MY :)

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama