DO GÓRY
#reklama

Cztery bramki w sieci Olimpii


     
    Udostępnij

Autsajder ligi - seniorzy Olimpii Kamienna Góra gościli w Boże Ciało piłkarzy lidera ze Strzegomia. Przyjezdni wygrali 4:0 (1:0).

W pierwszej połowie kamiennogórzanie udanie bronili się aż do 40. minuty, kiedy sposób na Cisowskiego znalazł Sadowski. W ekipie gości mogli podobać się również doświadczony Morawski (były piłkarza Górnika Wałbrzych) oraz Emeka.
Przyjezdni w drugiej połowie bardzo szybko rozmontowali blok ofensywny gospodarzy. Uczynili Domaradzki w 50. oraz Emeka w 55. minucie spotkania. W 72. minucie na boisku pojawił się wychowanek Bobra Marciszów i były zawodnik Olimpii – Sabat. Sześć minuty po jego wejściu na plac gry - arbiter odgwizdał rzut karny dla gości. Celnie z jedenastki przymierzył Domaradzki i na tym emocje się skończyły.
Olimpia: Cisowski – Topolski, T. Łatka (62’ Kwaśniewski), Zasada, Kraszewski - Duda, Hadała (85’ Rębacz), Domin (85’ Cukier), Młodziński - Sochacki, P. Powiertowski (80’ Buda).

AKS: Słowik – Krupnik, Domaradzki, Serweciński, Morawski (87’ Lesiński) - Durajczyk, Chrapek, Szerszeń (87’ Kuczma), Sobczak (72’ Sabat) - Sadowski (81’ Bałut), Emeka (72’ Lewandowski).


Foto: Bogdan Adamus
Grzech

Czytaj również

#reklama
Z paletą w góry
Jak połączyć wypoczynek z kulturą i turystyką?
#KULTURA
0
PRL wymazany z pomnika
Już po dekomunizacji.
#AKTUALNOŚCI
0
Tropem mistrza
Dolnośląskie ślady w życiu i twórczości wielkiego kompozytora baroku.
#RÓŻNE
0
Kiedy koniec przesiadek?
Od 10 czerwca będzie obowiązywał nowy rozkład kolejowy. Niestety nie zanosi się na to, by do tego czasu zniknęła uciążliwa dla pasażerów połączeń sezonowych przesiadka na zastępczy autobus w Kamiennej Górze i Sędzisławiu.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama