Cztery bramki (galeria)

W inauguracyjnym spotkaniu jeleniogórskiej klasy A ekipa Victorii Czadrów gościła zespół KS-u z Łomnicy. Przyjezdni okazali się skuteczniejsi, wygrywając pojedynek 3:1 (1:1).

Pierwsze 45 minut to walka o każdy metr boiska, ale z mało ilością strzałów. Po stronie gospodarzy uderzali Siwiński w słupek oraz tuż koło bramki Bitniak, natomiast dla przyjezdnych próbował Woś. Wynik potyczki otworzył w 40. minucie dla gości Woś. Victoria odpowiedziała golem Stanisławskiego.
W 65. minucie radość wybuchła na ławce rezerwowych zespołu z Łomnicy – bramkarza Czepielewicza pokonał Kaszuba. Wynik na 3:1 powinien podnieść w 80. minucie Woś, jednak Urbanowicz wyręczył Czepielewicza, wybijając futbolówkę z linii bramkowej. Miejscowych pod koniec meczu dobił rezerwowy Aleksiejew.
Victoria: Czepielewicz – Skrzypiec, Sochacki (75’ Kiełbasa), Urbanowicz, Maciuszek – Paździor, Stanisławski (75’ Stochmal), Morański, Bitniak – Stepko, Siwiński.
KS: Szaciłło – Sowa, Ślusarczyk, Klimek, Krupa (75’ Wojtarowicz) – Przywara, Bytnar, Kaszuba, Marek – Woś (85’ Habasiński), Liniewicz (55’ Aleksiejew).

Wielkie porządki na finał
W tym roku zarządca linii kolejowej w Kamiennej Górze zainwestował sporo pieniędzy w poprawę infrastruktury. Były remonty szyn oraz przejazdów kolejowych. Ostatnio PLK zajęły się estetyką.
1
Zabawa na koniec wakacji (galeria)
VII Święto Mleka i II Święto Przedsiębiorczości Powiatu Kamiennogórskiego ściągnęło tłumy ludzi. Jak zwykle mieszkańcy Kamiennej Góry i okolic wybrali się na kamiennogórski zalew całymi rodzinami.
0
Olimpia skuteczniejsza w derbach (galeria)
W pierwszej kolejce jeleniogórskiej klasy A los skojarzył pojedynek derbowy Czarnych Przedwojów i rezerw kamiennogórskiej Olimpii. Po 90 minutach ze zwycięstwa 6:2 (2:1) cieszyli się przyjezdni.
0
Olimpia zaprasza
Trener młodzików i trampkarzy Olimpii Kamienna Góra - Adam Nowak zaprasza chętną młodzież z roczników 2003-2006 na zajęcia piłki nożnej na stadion przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. Najbliższy trening odbędzie się jutro (28 sierpnia) o godzinie 13:30.