Czerwone kartki

Beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Pub Gol Jelenia Góra pokonał w niedzielę 3:2 (1:1) ekipę Czarnych Przedwojów. Dwie bramki dla gości uzyskał Sondej. Czerwone kartki ujrzeli Piotr Migacz i Tomasz Pietrzykowski.

Jeleniogórzanie na razie prezentują się coraz lepiej. Pierwszy celny strzał do bramki przyjezdnych oddał Smolak w 20. minucie potyczki. Osiemnaście minut później do wyrównania doprowadził Sondej, który perfekcyjnie przymierzył z rzutu wolnego. Jeszcze w tej połowie Dariusz Sasiela pokazał czerwone kartoniki za wzajemne przepychanki Piotrowi Migaczowi i Marcinowi Smolakowi.
kapitalnie w drugą połowę weszli gospodarze, którzy za sprawą Chromika odzyskali prowadzenie. W 71. minucie miejscowi poszli za ciosem. Na listę strzelców wpisał się Kuśnicki. Z werdyktem sędziego nie mogli się zgodzić zawodnicy Czarnych, którzy twierdzili, że strzelec gola była spalonym. Niestety doświadczony Pietrzykowski również z czerwoną kartka musiał zejść z boiska. Pod koniec spotkania Sender przekroczył przepisy gry na Olszaku i arbiter użył gwizdka. Z jedenastki trafił Sonej, ustalając końcowy wynik potyczki na 3:2.
Pub Gol: Sender - Pawlikowski, K. Hamowski, Dziedzic, Smolak – Walczak (75’ Doruch), P. Hamowski, Kuśnicki, Wolniewicz (75’ Chromiński) - Paul, Chromik (61’ Kukuła).
Czarni: M. Stepko - Gądek, Pietrzykowski, Wasilewski, P. Migacz – Jaszczur (70’ W. Migacz), Damian Gucwa (76’ Wasik), Urbanowicz, Olszak (80’ Dawid Gucwa) - Kwaśniewski, Sondej.

Poszukiwani wpadli
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali nieletnią, która po ucieczce z ośrodka wychowawczego ukrywała się przed mundurowymi.
0
8. edycja Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski
W Sokołowsku w dniach 14-16 września odbędzie się ważna impreza kulturalna.
0
Kapitalny lob Kiełbasy (galeria)
Podopieczni Adama Nowaka z Olimpii Kamienna Góra (na zdjęciu) pokonali 2:0 (1:0) w sobotę ekipę Czarnych Lwówek Śląski w pojedynku ligowym trampkarzy. Autorami bramek byli Kiełbasa i Gorczyca.
0
Kontuzja Haponiuka (galeria)
W sobotę do południa młodziki Olimpii podejmowali rówieśników z Lwówka Śląskiego. Gospodarze byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepszym i skuteczniejszym zespołem, wygrywając 3:0 (1:0). Niestety kapitan Olimpii – Dawid Haponiuk doznał kontuzji kolana.