DO GÓRY
#reklama

Cukier w dziesiątce


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę – 8 października odbyła się Dzika Trzynasta pod szczytem Dzikowca. Pierwsze miejsce w imprezie wybiegał zawodnik gospodarzy - Alan Dobrowolski. Ósmy był Andrzej Cukier z Kamiennej Góry (na zdjęciu)

Mieszkaniec Boguszowa-Gorc – Alan Dobrowolski na trudniej trasie złamał granicę godziny (59:04). Drugi na mecie był Kamil Papierski z Oleśnicy (1:07:50), natomiast na najniższym stopniu podium stanął Czorwat z Rijeki – Ivan Sulkovsky (1:08:20). Andrzej Cukier z Kamiennej Góry wywalczył 8. miejsce (1:12:44; 2. w M-40). Pierwszy wśród 40-latków był 5. w open – Damian Rogoziński ze Świebodzic (1:09:11). Na 12. pozycji rywalizację ukończył Jacek Zgłobicki z Kamiennej Góry (1:15:12; 5. w M-30). Na 22. miejscu sklasyfikowano Marcina Urbaniaka z Borówna (1:23:02), natomiast dwaj zawodnicy z Lubawki – Bartłomiej Nowak (1:28:24) i Maciek Kur (1:31:04) zajęli odpowiednio 32. i 35. miejsce.
Rywalizację pań zdominowała Katarzyna Boryczka (1:21:26; 20. w open) z Oleśnicy.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Lesk zawrócił Potok
Papierowym faworytem niedzielnej potyczki Lesku Sędzisław (na zdjęciu) i Potoku Karpniki byli gospodarze. Ekipa z Sędzisławia po niedzielnym zwycięstwie plasuje się na wysokim 4. miejscu w tabeli jeleniogórskiej klasy B. Do lidera Pub Gola Jelenia Góra traci 6 „oczek”.
#SPORT
0
Głosujemy na naszą bibliotekę!
Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze bierze udział w konkursie organizowanym przez producenta Kinder Mleczna Kanapka i wydawnictwo Znak. Do wygrania są m.in. warte 6.000 zł książki dla najmłodszych i młodzieży.
#AKTUALNOŚCI
1
Ojciec kontra syn (galeria)
W niedzielę w Janiszowie spotkały się dwa zespoły - Sezal i Uran, które do tej poty nie zdobyły żadnego punktu w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy B. Dodatkowym smaczkiem była potyczka ojca – Piotra Piętki z Uranu oraz jego syna Marcela z Sezalu II (na zdjęciu). Po 90. minutach gry ze zwycięstwa cieszył się młodszy piłkarz.
#SPORT
0
Nasi nagrodzeni
W sobotę 7 października w Niedżwiedzicach (pow. legnicki) odbyło się uroczyste przekazanie tytułu „Piękna wieś dolnośląska”.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama