DO GÓRY
#reklama

Cukier prowadzi


     
    Udostępnij

Kamiennogórzanin Andrzej Cukier (na zdjęciu) jako jedyny z zawodników z Kamiennej Góry prowadzi w kategorii wiekowej M-40 w rywalizacji zawodów - wałbrzyskiego Idola 2017.

W zawodach Idola rozegrano do tej pory 12 różnych konkurencji sportowych. Podajemy liderów poszczególnych kategorii wiekowych: K- 20: Alicja Kaucka, K- 30: Danuta Błaszkiewicz, K- 40: Agnieszka Troszczyńska, K- 50: Mariola Sarnecka, U- 16: Urszula Troszczyńska, M- 20: Paweł Białek, M- 30: Krzysztof Frąszczak, M- 40: Andrzej Cukier, M - 50: Krzysztof Marciniak, M- 60: Marek Henczka, M- 70: Wojciech Onoszko, M- 80: - 88-letni Czesław Marciak (mieszkaniec Bielawy), NW - wałbrzyszanin Henryk Fortoński. Najbliższa impreza w Idolu to zawody nordic walking, które odbędą się 21 października w Książu.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Zarośnięte groby
– Serce się kraje, kiedy się na to patrzy – skarży się nasza Czytelniczka, która odwiedziła w weekend groby bliskich w Kamiennej Górze. – Zarośnięte aleje, wybujały żywopłot, bałagan.
#AKTUALNOŚCI
9
Woda z dodatkami
Od co najmniej trzech miesięcy z kranów w Marciszowie leci brudna woda. Nie dotyczy to całej wsi, ale mieszkańców ulicy Spółdzielczej. – Nie da się tego pić, bo po zagotowaniu wytrąca się rdzawy osad. Białe ubrania po praniu są brudne od żółtych plam – mówią mieszkanki ulicy Spółdzielczej.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Już w połowie jesiennej rundy rozgrywek są piłkarze jeleniogórskiej klasy A. Na prowadzeniu z kompletem punktów znajdują się piłkarze KS-u Łomnica, którzy wyprzedzają Piast Bolków (16 „oczek”) i niespodziewanie Orła Mysłakowice (12 pkt).
#SPORT
0
Uwaga, zablokowana droga do Kowar!
Na Przełęczy Okraj bliżej Ogorzelca strażacy zabezpieczają miejsce wypadku samochodu, który przewoził blisko 100 butli z gazem. Auto na łuku drogi wypadło z jezdni i uderzyło w rów. Kierowca został zakleszczony we wraku.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Kaśka
2017-10-06 23:10
A wszędzie mówią i piszą, że cukier niezdrowy...

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama