DO GÓRY
#reklama

Chełmiec szaleje


     
    Udostępnij

Bardzo dobrze w nowy sezon 2017/2018 weszli juniorzy i kadeci TS Chełmca Wałbrzych w siatkówce. W ich szeregach dużą grupę tworzą z powodzeniem kamiennogórzanie. Oba zespoły spod Chełmca mają na swoim koncie po dwie wygrane i prowadzą w tabeli.

Trzon zespołu z Wałbrzycha tworzą kamiennogórzanie. Do podopiecznych Ignaczaka i Rydzyńskiego należą m.in.; Marcel Mikulski, Alek Mordarski, Oktawian Sowiński, Kuba Mordarski, Kuba Żuk, Konrad Pazgan czy Dominik Prokopowicz.
Juniorzy Chełmca na razie pokonali po 3:0 – Cuprum Lubin na wyjedzie (25:17, 25:23, 25:13) oraz na własnym parkiecie w takim samym stosunku Elektros Bolesławiec (25:13. 25:17, 25:8.
Zespół z Wałbrzycha otwiera ligową tabelą. Za nim plasują się również z kompletem punktów – Ikar Legnica i Gwardia I Wrocław. Kolejne miejsca okupują: Gwardia II Wrocław, Bielawianka Bielawa, KPS Świdnica, Cuprum Lubin i Elektros Bolesławiec.
Wszystkie zespoły kadetów zostały podzielone na 4 grupy. Z Chełmcem grają w grupie – Ikar Legnica, Bielawianka Bielawa i AKS Strzegom. Wałbrzyszanie pokonali w dotychczasowych pojedynkach po 3:0 – AKS Strzegom (25:6, 25:4, 25:10) oraz Bielawiankę Bielawa (25:19, 25:16, 25:22).

Grzech

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Zabawa i pomoc
Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz kamiennogórskie kluby sportowe zapraszają na cykl imprez charytatywnych w nadchodzący weekend.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (6-8 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Wisła płynie dalej
Przez ostatni weekend Świdnica była miejscem rozgrywania jednego z kilku turniejów Pucharu Polski w siatkówce kobiet. W gronie czterech zespołów awans uzyskała Wisła Warszawa.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama