DO GÓRY
#reklama

Bramki po przerwie (galeria)


     
    Udostępnij

W ostatnią niedzielę piłkarze rezerw kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w pojedynku ligowym Budowlanych Wojcieszów. Goście wysoko zawiesili poprzeczkę i po 90 minutach gry był remis 2:2 (0:0).

Dwie okazje bramkowe zmarnowali przyjezdni. Najpierw Bujak, a następnie Małach przegrali pojedynki sam na sam z młodym bramkarzem - Barszczewskim. Po stronie Olimpii tylko słupek obił Schabiński.
Od 51. minuty prowadzili gospodarze. Kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Kwaśniewski. Chwilę później Tomasz Kaniewski wybił piłkę z linii bramkowej po groźnym strzale Przemka Kraszewskiego. Chwilę później Małach technicznie strzelił nie do obrony z 18. metrów.
Następnie sędzia dopatrzył się przewinienia Tomasza Kaniewskiego w polu karnym na Stefański i podyktował rzut karny. Do wykonania jedenastki podszedł Kwaśniewski, jednak Tokarek wyczuł intencje pomocnika miejscowych. Arbiter zadecydował, że stały fragment gry będzie powtórzony. Powtórkę na gola zamienił Schabiński. Rywale natychmiast wyprowadzili bramkową kontrę w 81. minucie. Na listę strzelców wpisał się Klawiński. Młody arbiter główny wydał kilka kontrowersyjnych decyzji.
Ekipa Budowlanych oparta jest na byłych graczach Orła Wojcieszów – Tokarku, Klawińskim, Terleckim czy Mariuszu Kaniewskim, który terminował w Śląsku Wrocław.
Olimpia II: Barszczewski – Pietrzykowski, Buda (46’ Idek), P. Kraszewski, Młodziński (46’Guzik) – Stefański, Schabiński, Wąchała, Rosłan (46’Kwasniewski) – Siwak, Kumorek.
Budowlani: Tokarek – Małek (27’ Nowicki), Klawiński, Terlecki, T. Kaniewski – T. Kaniewski, Żukowski, Rogal, Kuraś – Małach, Bujak.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Cicha i oszczędna
Pierwsza hybryda w Polsce do wywożenia śmieci jeździ ulicami Kamiennej Góry i Lubawki. Dociera w miejsca kręte i wąskie. Nowoczesne auto zakupiła spółka Sanikom. Prezes zarządu Andrzej Wojdyła nie wyklucza, że w firmie pojawi się ich więcej.
#AKTUALNOŚCI
1
Weekend z klasyką
W Kamiennej Górze odbędą się trzy ciekawe koncerty.
#KULTURA
0
Śledztwo w sprawie obozu
Instytut Pamięci Narodowej wszczął śledztwo w sprawie zbrodni popełnionych w niemieckim obozie Gross Rosen. Chodzi również o mordy dokonane w filiach. Śledczy chcą ustalić pełną listę ofiar ale też pociągnąć do odpowiedzialności żyjących wciąż sprawców zbrodni.
#AKTUALNOŚCI
3
Bez uprawnień
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali kierowcę BMW, który za kierownicę siadł bez wymaganych do tego uprawnień. Wiózł pasażerów.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama