Bóbr zatopił Łomnicę

Drużyna Bobra Marciszów w trzeciej kolejce spotkań jeleniogórskiej klasy A rozbiła 3:0 (1:0) typowanego przed sezonem na jednego z faworytów do awansu – KS Łomnicę. Gole dla beniaminka strzelili Dębski i Kwaśnik.

Przed sezonem większość fachowców upatrywała w Łomnicy jednego z faworytów do awansu. Niestety na razie zespół gości jest największym rozczarowaniem ligi. Bóbr też miał dwie porażki, ale podniósł się na szczęście z kolan.
Lekką przewagę w posiadaniu futbolówki posiadali goście, jednak nic z niej nie wynikało. Dobrze w bramce miejscowych spisywał się Pikus (na zdjęciu) oraz blok defensywny. W 42. minucie radość wybuchła na trybunach wśród miejscowych kibiców, ponieważ Kwaśnik przymierzył zza pola karnego, a piłka zatrzepotała w siatce przyjezdnych.
Bohaterem drugiej połowy w zespole Bobra był doświadczony Dębski, który chwilę po wejściu na boisko trafił na 2:0 (63. minuta) przy pomocy słupka. Przyjezdni nie mieli już nic do stracenia, ale zostali jeszcze raz skarceni przez Kwaśnika w 78. minucie. Trzeba pochwalić zawodników Bobra, którzy zagrali bardzo ambitnie i zasłużenie sięgnęli po trzy punkty.
Bóbr: Pikus - Lewandowski, K. Malik, Michał Maćkowiak, Marek Maćkowiak - Banasiewicz (76' Gryga), Szmajda, Legat (89' Wieczorek), Kwaśnik (86' P.Malik) - Kosiorowski (56' Dębski), Lewicki.
KS: Kosiński - P. Habasiński, Turczyk, Gałek (46' Woś), Kaszuba - Krupa, Kurzelewski, Rhoda, Śliwiński - Szwejk (60' D. Habasiński), Klimek.

Komplet „oczek” dla gospodarzy
Pojedynek dwóch Victorii – jeleniogórskiej i czadrowskiej został rozegrany w Janowicach Wielkich. Beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Victoria Jelenia Góra pokonała 3:1 (1:0) spadkowicza - Victorię z Czadrowa.
1
Czerwone kartki
Beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Pub Gol Jelenia Góra pokonał w niedzielę 3:2 (1:1) ekipę Czarnych Przedwojów. Dwie bramki dla gości uzyskał Sondej. Czerwone kartki ujrzeli Piotr Migacz i Tomasz Pietrzykowski.