DO GÓRY
#reklama

Błędy w obronie gospodarzy


     
    Udostępnij

Wczoraj w Kowarach odbył się zaległy mecz III ligi pomiędzy miejscową Olimpią i rezerwami Miedzi. Piłkarze z Legnicy wygrali 2:1 (0:0), a wynik został ustanowiony w 2 połowie.

Serca kibiców z Kowar zadrżały w 6. minucie, kiedy Zatwarnicki nie trafił do pustej bramki, a obił obramowanie bramki kowarzan. Miejscowi starali się odpowiedzieć głównie akcjami Baszaka i Gałacha. Młody napastnik Olimpii tuż przed końcem pierwszej połowy trafił tylko w poprzeczkę, a drugi marnował okazje na potęgę.
Chwilę po wznowieniu gry arbiter Uraban za zagranie ręką jednego z zawodników gości w polu karnym użył gwizdka - z jedenastki celnie przymierzył Baszak. W następnej akcji Gałach w sytuacji oko w oko ze Smołuchem (były golkiper Olimpii) fatalnie spudłował. W rewanżu sędzia dopatrzył się przewinienia Bębenka w polu karnym Olimpii. Na szczęście z „wapna” Karbowy trafił w słupek. W 69. minucie z wyrównania cieszyli się goście. Smoczyk popełnił fatalny w skutkach błąd, który z premedytacją wykorzystał rezerwowy Miazga. Rywale mieli jeszcze wyśmienitą okazję, kiedy Smoczyk zagrał ręką szesnastce i arbiter ponownie wskazał na „wapno”. Tym razem Zatwarnicki przegrał pojedynek z Kazakovem. Niestety golkiper gospodarzy skapitulował na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem arbitra - kapitalny strzał na bramkę zamienił Chodyga.
Olimpia: Kazakov - Jaros, Kosmacovs, Smoczyk, D. Malarowski - Kraiński (83' Krupa), Zieliński, Gargas (70' K. Kloczkowski), Gałach - Baszak, Zatylny (46' Bębenek).
Miedź II: Smołuch - Księżniakiewicz, Wójcik, Woźniczka, Dyr (55' Brożyna) - Stachowski (61' K. Zieliński), Chodyga, Karbowy (67' Miazga), L. Zieliński - Zatwarnicki, Żyliński (85' Matwiejko).

Grzech
#reklama
Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Co z zamkiem? (+ sonda)
Szabrownicy nie próżnują. Nie można tego powiedzieć o odpowiedzialnych za obiekt.
#AKTUALNOŚCI
4
Z narkotykami bez uprawnień
Kierował pojazdem bez uprawień. Miał przy sobie metamfetaminę. Wpadł we wtorek 18 kwietnia w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
1
Koncert młodych
W sobotę 22 kwietnia kamiennogórskie Centrum Kultury rozbrzmiewać będzie muzyką w wykonaniu młodych talentów.
#KULTURA
0
Nowy numer RTI już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 16/2017 (853)?
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama