DO GÓRY
#reklama

Bieniek w środku


     
    Udostępnij

23 lipca odbył się w Bielawie Super Bieg. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy długości 21 km oraz 12 km. Wygrali je Patryk Chrzanowski i Piotr Holly. Młody zawodnik z Lubawki - Grzegorz Bieniek był 80 (na zdjęciu).

Półmaraton nie należał do łatwych. Pierwszy na linii mety pojawił się Patryk Chrzanowski z Pasji Chrzanka Running Team (1:37:26), który był szybszy od Czecha Ondreja Penca z Cyklo Tony (1:37:32) oraz Daniela Krasulaka ze Śląska Wrocław (1:41:52). Na 80. pozycji w stawce 154 zawodników rywalizację ukończył w silnie obsadzonym półmaratonie Grzegorz Bieniek z Lubawki (2:20:32). Najlepiej w gronie pań najszybsza była Marlena Nowacka z Jan-Mar pl. (2:00:56; 31. w open.
Na krótszym dystansie najlepiej spisał się wałbrzyszanin Piotr Holly (49:43), natomiast Paulina Szarzyńska z Młodych Wilków była pierwsza wśród pań z wynikiem 1:00:50 (25. w open) .
Grzech

Czytaj również

#reklama
Nowa praca, nowe życie
36,5 mln zł otrzymają samorządy i instytucje, które chcą pomóc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w powrocie do pracy albo w podjęciu terapii. O pieniądze można starać się od września w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.
#AKTUALNOŚCI
1
Prezesi z nagrodami
Od około 10 000 do nawet 19 000 złotych miesięcznie zarabiają prezesi spółek, których udziałowcami są Kamienna Góra i powiat kamiennogórski. Niektórzy z nich dostają też dodatkowe nagrody finansowe. Czasem jest to dwukrotność ich zarobków.
#AKTUALNOŚCI
0
Plantator z gminy
Policjanci zatrzymali mężczyznę z gminy wiejskiej Kamienna Góra podejrzanego o nielegalne posiadanie broni, amunicji i narkotyków. Zatrzymany miał w domu także imponującą nielegalną uprawę konopi indyjskich.
#AKTUALNOŚCI
0
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama