DO GÓRY

Baty od gospodarzy


     
    Udostępnij

Prawdziwej klęski w Łomnicy doznali piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie, ulegając wiceliderowi jeleniogórskiej klasy A na ich terenie aż 10:0 (4:0).

Jeszcze kibice dobrze nie usiedli na trybunach jak Habasiński wpakował piłkę dostatki Stawarza. Dwie minuty później ponownie ożyły trybuny. Autorem gola dla miejscowych był Rhoda. Gospodarze złapali wiatr w żagle i do przerwy uzyskali jeszcze dwa trafienia. Do notesu trenera wpisali się – Habasiński i Kurzelewski.
Po wznowieniu gry miejscowi pokazali rywalom ich miejsce w szyku. W ciągu 25 minut miejscowi dołożyli kolejne 6 bramek. Worek z golami rozwiązał w 55. minucie Habasiński, kompletując hatt-tricka. Potem Sposób na Stawarza znaleźli ponadto: Przywara, Rhoda, Wilczyński i dwukrotnie Woś.
Po tej dotkliwej porażce zawodnicy Włókniarza okupują 7. lokatę w stawce 13 drużyn.

KS: Szaciłło - Maćkowski, Kurzelewski, Rhoda, Kaszuba (55' Wilczyński) - Woś, Wojtarowicz (46' Szlęk), Przywara, Podhorodecki (87' Śliwiński) - Habasiński, Sowa (60' Krupa).
Włókniarz: Stawarz - Dudczak, Borys, Ziembicki, Marcin Wójtów - Chrzanowski, Michał Wójtów, Jała, M. Zając - Sztejkowski, Wieczorkiewicz (40' E. Zając).
Grzech

Czytaj również

#reklama
Autsajder się postawił
Na skazanie jechali do Miłkowa zawodnicy Victorii Czadrów. Przy lepiej nastawionych celownikach mógł być nawet remis. Honorową bramkę dla Czadrowa zdobył Przemek Orszulak. Miejscowi wygrali 3:1 (3:1).
#SPORT
0
Repertuar teatralny - maj 2018 r.
Bieżące repertuary scen w regionie.
#KULTURA
0
W aptece pachnącej czekoladą i pomarańczami
W Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze obyła się dziś (10 maja) prelekcja naszego redakcyjnego kolegi, Robert Główczyka. Zajmujący się lokalną historią i zagadkami z przeszłości jako regionalista i bloger opowiedział o swoich najnowszych odkryciach związanych z miastem. Punktem wyjścia była zapomniana a niezwykle cenna książka z czasów baroku.
#AKTUALNOŚCI
0
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Przed nami kolejna edycja tej imprezy. To największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce. Wiele ciekawych ofert również w naszej okolicy.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama