Baty od gospodarzy

Prawdziwej klęski w Łomnicy doznali piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie, ulegając wiceliderowi jeleniogórskiej klasy A na ich terenie aż 10:0 (4:0).

Jeszcze kibice dobrze nie usiedli na trybunach jak Habasiński wpakował piłkę dostatki Stawarza. Dwie minuty później ponownie ożyły trybuny. Autorem gola dla miejscowych był Rhoda. Gospodarze złapali wiatr w żagle i do przerwy uzyskali jeszcze dwa trafienia. Do notesu trenera wpisali się – Habasiński i Kurzelewski.
Po wznowieniu gry miejscowi pokazali rywalom ich miejsce w szyku. W ciągu 25 minut miejscowi dołożyli kolejne 6 bramek. Worek z golami rozwiązał w 55. minucie Habasiński, kompletując hatt-tricka. Potem Sposób na Stawarza znaleźli ponadto: Przywara, Rhoda, Wilczyński i dwukrotnie Woś.
Po tej dotkliwej porażce zawodnicy Włókniarza okupują 7. lokatę w stawce 13 drużyn.

KS: Szaciłło - Maćkowski, Kurzelewski, Rhoda, Kaszuba (55' Wilczyński) - Woś, Wojtarowicz (46' Szlęk), Przywara, Podhorodecki (87' Śliwiński) - Habasiński, Sowa (60' Krupa).
Włókniarz: Stawarz - Dudczak, Borys, Ziembicki, Marcin Wójtów - Chrzanowski, Michał Wójtów, Jała, M. Zając - Sztejkowski, Wieczorkiewicz (40' E. Zając).

Autsajder się postawił
Na skazanie jechali do Miłkowa zawodnicy Victorii Czadrów. Przy lepiej nastawionych celownikach mógł być nawet remis. Honorową bramkę dla Czadrowa zdobył Przemek Orszulak. Miejscowi wygrali 3:1 (3:1).