DO GÓRY
#reklama

Barszczewski obronił jedenastkę


     
    Udostępnij

Dzisiaj juniorzy Olimpii Kamienna Góra (na zdjęciu) i Łużyc z Lubania stworzyli dobre widowisko piłkarskie. Podopieczni Adama Blicharskiego wygrali 3:1 (1:1). W 71. minucie Barszczewski obronił rzut karny, broniąc uderzenie Kuśmierza.

Pierwszy groźny kontratak przeprowadzili gospodarze, jednak Cukier stracił futbolówkę pod polem karnym gości i poszła szybka kontra, którą na gola zamienił Tokarz. W 21. minucie przyjezdni nadziali się na filmową kontrę. Cukier pokazał plecy obrońcom i posłał piłkę do siatki gości. Więcej goli w tej połowie nie padło, jednak tylko Wilczak, Kumorek i Greniuk wiedzą jak tego nie dokonali.
Po zmianie stron Kopiecki zagrał na czystą pozycję do Wilczaka, niestety pomocnik Olimpii miał trafił tylko w słupek. W 71. minucie serca kibiców zamarły, ponieważ sędzia odgwizdał faul Bieńka na Kuśmierzu w naszym polu karnym. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany i przegrał próbę nerwów z Barszczewskim. Zawodnicy Olimpii Podkoniec meczu zdobyli jeszcze dwie bramki, autorstwa Kumorka i Wilczaka.
Olimpia: Barszczewski – Sobolewski, Bieniek, Wastag, Idek (65’ Jerzak) – Cukier, Kumorek, Wilczak, Guzik (46’ Kopiecki) - Tobiasz, Greniuk (60’ Bijak).
Łużyce: Gleb – Dyszyński, Gapys, Sochacki, Michniewicz – Kawka, Tokarz, Ruściński, Fortuna – Kuśmierz.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Remonty, turnieje i nie tylko - dzieje się na zamkach w regionie!
Dolny Śląsk, a szczególnie południe województwa to zagłębie zamków i pałaców. Przed wiekami tętniły życiem (i tym dworskim i wojennym, ale i naukowym!), potem było nieco gorzej. Teraz znów wracają do łask. W tym roku dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy w naszych twierdzach. Garść wieści z Grodna, Książa, Świn, Niestytna, Cisów oraz Lenna.
#KULTURA
2
Gdzie powstanie łącznik?
Kamienna Góra chce nowej drogi do Wałbrzycha.
#AKTUALNOŚCI
0
Debata o kopalni (galeria)
Wczoraj (piątek) po południu w świetlicy w Okrzeszynie zebrali się mieszkańcy Uniemyśla i Okrzeszyna. Dyskutowali o problemach związanych z uruchomieniem kopalni porfiru.
#AKTUALNOŚCI
0
Zaproszenie do rady
Do 30 maja trwa nabór kandydatów na członków powiatowej rady pożytku publicznego. Chodzi o wybór 3 przedstawicieli organizacji społecznych typu NGO.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama