DO GÓRY

Bąk MVP turnieju


     
    Udostępnij

Drużyna młodzików Gwardii Wrocław wzięła udział w XX Maratonie Piłka Siatkowej Młodzików w Łebie. W zwycięskim zespole z powodzeniem grał kamiennogórzanin – Michał Bąk, wychowanek Sudetów Kamienna Góra.

W dniach 5-8 kwietnia w Hali Sportowej SP im. Adama Mickiewicza w Łebie zaprezentowały się publiczności 24 silne zespoły z Polski i zagranicy (4 grupy po 6 zespołów).
W każdym spotkaniu grano tylko 2 sety. Zawodnicy wrocławskiej Gwardii (mistrzowie Dolnego Śląska) wygrali m. in. po 2:0 z: Chemikiem Police, Koroną Bełchatów, Grodnem, AZS-em Olsztyn i Spartakusem Jawor.
Te wyniki dały podopiecznym Tomasza Barańskiego pierwsze miejsce w turnieju. Na podium wdrapali się ponadto siatkarze z Głogowa i Grudziądza.
Na dodatek – MVP imprezy został Michał Bąk (na zdjęciu z lewej), a jego klubowy kolega – Damian Biliński Pierwszy z prawej) był najlepszym zawodnikiem Gwardii.
Grzech
Foto: Gwardia Wrocław

Czytaj również

#reklama
Zdobywca Góry Parkowej już w sobotę (będą utrudnienia!)
Już w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, odbędzie się VII edycja Biegu Zdobywca Góry Parkowej oraz IV Mistrzostw Kamiennej Góry w Nordic Walking. Organizatorzy zapraszają do kibicowania. Przypominamy też, że w związku ze sportową imprezą przewidywane są utrudnienia komunikacyjne na kilku ulicach miasta.
#RÓŻNE
0
Spacer wśród śmieci
Niestety rozpoczęcie sezonu spacerowego z nadejściem wiosny psują nie tylko amatorzy wypalania traw. Pozytywne wrażenia z obserwacji przyrody budzącej się do życia wciąż niweczą dzikie wysypiska.
#RÓŻNE
0
Nie tylko jezdnia
Zmieniają się obrzeża drogi krajowej nr 5 w Kamiennej Górze i Ptaszkowie.
#RÓŻNE
1
Jest rozkład, ale...
...wciąż nie do końca wiadomo, kto i jak będzie jeździł na trasie Sędzisław - Trutnov. Bardzo prawdopodobna jest opcja awaryjna: czyli częściowa autobusowa komunikacja zastępcza.
#AKTUALNOŚCI
13

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama