Autsajder się postawił

Na skazanie jechali do Miłkowa zawodnicy Victorii Czadrów. Przy lepiej nastawionych celownikach mógł być nawet remis. Honorową bramkę dla Czadrowa zdobył Przemek Orszulak. Miejscowi wygrali 3:1 (3:1).

Podopieczni Mirosława Kiełbasy z Czadrowa wyszli bardzo zmotywowania na mecz. Najpierw bramkę z rzutu wolnego mógł strzelić Stefański. Niestety dwa błędy obrony wykorzystali miejscowi. Skarcił ich doświadczony Udod w 23. i 25. minucie. Odpowiedź ekipy z Czadrowa była natychmiastowa. Rozmiary porażki w 26.minucie z 20 metrów zmniejszył Orszulak. Ekipa Halniaka ekspresowo zdobyła jednak trzecie trafienie po rzucie wolnym. Jej autorem został Rosek, który ubiegł Czepielewicza.
W drugich 45 minutach miejscowi odpuścili, a zespół z Czadrowa nie miał już nic do stracenia. Bardzo blisko zmiany wyniku byli – Stanisławski i Siwiński.
Halniak: Gąszczyk – Wiśniewski, Stelmach, Rosek, Ługowski – Udod (60’ Krzysztofiak), Jakubiak (89’ Niciński), Bukowski, El Hiaoui Yassine – Hobgarski, Sawicki.
Victoria: Czepielewicz – T. Kiełbasa, Szymaniak (59’ Paździor), Idek, Skrzypiec – Urbanowicz, Stefański, Stepko, Stanisławski – Siwiński (88’ Stochmal), Orszulak.