Ambitna postawa Skalnika (galeria)

Wszyscy przed niedzielnym spotkaniem Skalnika Czarny Bór z Orłem Lubawka zastanawiali się jak wysoko goście wygrają z autsajderem. Do przerwy ekipa Józefa Borconia broniła się jednak bardzo dzielnie, nie tracąc żadnej bramki - napastników przyjezdnych zatrzymał Czarnota. Po przerwie pękła obrona miejscowych i mecz wygrał Orzełek 5:1.

Już w pierwszym kwadransie piłkarze z Lubawki powinni prowadzić przynajmniej trzema golami. Najpierw ostoja obrony Skalnika - Matusik w ostatniej chwili zablokował udanym wślizgiem strzał Adamowicza, potem Czarnota zatrzymał kąśliwe uderzenia Różańskiego, Musiała i Adamowicza. W rewanżu błąd popełnił golkiper gości, a piłkę z linii bramkowej wybił Tama. Jeszcze przed przerwą doskonałe okazje zmarnowali Adamowicz i Musiał.
Po przerwie sporo ożywienia do gry Orzełka wniósł Maciulewicz. Po chwili było już 0:2. Bramki dla gości uzyskali Adamowicz i Meuszyński. Ten drugi posłał kapitalnego rogala z rzutu rożnego. Na 3:0 wynik podwyższył Maciulewicz. Na kwadrans przed zakończeniem potyczki Kruczek dośrodkował piłkę wzdłuż linii, niestety Marczak niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki. W 84. minucie sędzia podyktował rzut karny po faulu na Koisie. Z jedenastki celnie przymierzył Jędrzejczyk. W ostatniej akcji spotkania akcję Maciulewicza tuż przy słupku zamknął Mróz (1:5).
Skalnik: Czarnota – Matusik, M. Marczak, Ptasiński, Ptaszek (66’ Jędrzejczyk) – Pokrzywa, Pudełko, Warchoł, Radzikowski – Kois, Tobiasz.
Orzeł: Pogwizd – Tama, Lidwin, Różański, Kruczek – Wincza (59’ Mróz), Majerski (66’ Walczak), Gucwa (46’ Maciulewicz), Meuszyński (87’ Jarosiński) – Musiał, Adamowicz.

Kto zaopiekuje się Twoim dzieckiem w wakacje?
#ankieta

Koncert w kinie
Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na duet gitarowy.
0
Poniżej średniej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu podała wstępne wyniki egzaminu gimnazjalnego. Uczniowie szkół z powiatu kamiennogórskiego w niemal wszystkich sprawdzianach wypadli niestety poniżej średniej wojewódzkiej. Jedynie język niemiecki przyniósł bardzo dobry, zauważalny na mapie Dolnego Śląska rezultat.
0
Wyrównany derbowy mecz (galeria)
W Boże Ciało trybuny boiska przy ul. Sportowej w Kamiennej Górze pękały w szwach. Dawno nie było tylu kibiców na pojedynku derbowym. Mecz był pomiędzy rezerwami Olimpii a Czarnymi Przedwojów był wyrównany. Skuteczniejsi w końcówce byli gospodarze, którzy triumfowali 2:1.