DO GÓRY

Adam Blicharski odrodził drużynę


     
    Udostępnij

W ubiegłym sezonie juniorzy kamiennogórskiej Olimpii grali dolnośląskiej lidze juniorów. Starcia z takimi tuzami jak: Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Miedź Legnica czy Górnik Wałbrzych wiele nauczyły nasz młody zespół. Po roku gry nasza Olimpia powróciła z przytupem do klasy okręgowej. Po perypetiach ze składem zawodnicy Adama Blicharskiego przewodzą w lidze (na zdjęciu). Dopiero na 8. pozycji sklasyfikowani są zawodnicy Olimpii Kowary.

Po krótkiej przygodzie w Dolnośląskiej Lidze Juniorów trener Adam Blicharski w wakacyjnej przerwie pozbierał jakoś zespół. Był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.
Spore przetasowania
Ekipa uległa diametralnej przemianie. Dwóch zawodników – Rutkowski i Gozdur zakończyli wiek juniora, natomiast Kopiecki, Mateusz Bijak, Danecki czy Wiktor nie podjęli treningów, a bramkarz Pochwat wyjechał z Kamiennej Góry. Do drużyny seniorów trener Łukasz Kraszewski oddelegował Filipa i Młodzińskiego.
Drużyna została zasilona zawodnikami, którzy wyszli z wieku trampkarza - Wastagiem, Tobiaszem, Idkiem, Greniukiem, Pączkiem czy Bieńkiem, który wrócił z Konfeksu Legnicy. Obecnie w kamiennogórskiej drużynie występują chłopcy aż z czterech roczników.
Więcej szczegółów w dzisiejszym papierowym wydaniu RTI
Zapraszamy do lektury

Grzech

Czytaj również

#reklama
Seria wypadków!
Uwaga kierowcy, bardzo niebezpieczna sytuacja na drogach w powiecie kamiennogórskim. Po opadach śniegu na wielu trasach dochodzi do wypadków i paraliżu. Trudna sytuacja jest na drodze wojewódzkiej do Jeleniej Góry.
#AKTUALNOŚCI
1
XV Festiwal i 10-lecie zespołu
W Lubawce odbędzie się Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Kamgór. Impreza startuje 1 grudnia. Będzie połączona z jubileuszem zespołu Liminis.
#KULTURA
0
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 48/2017 (885)?
#AKTUALNOŚCI
0
Spektakl z Mikołajem
W najbliższą niedzielę 3 grudnia o godzinie 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy „Piotrusia Pana”. Po przedstawieniu Mikołaj będzie wręczał dzieciom prezenty.
#KULTURA
0

Komentarze

More
2017-12-04 22:22
Kto pisze te komentarze?? Olimpia i cała otoczka to nieporozumienie
Expert.
2017-11-30 22:31
Adam Nowak jest trenerem dwóch zespołów trampkarzy, a Adam Blicharski trenerem juniorów. Ich praca daje bardzo dobre rezultaty. Obaj są świetnie wykształceni, obaj wiele lat wyczynowo grali w piłkę. Adam Blicharski to jeden z najlepszych zawodników w historii kamiennogórskiego futbolu. Więc szkolenie młodzieży w OLIMPII przebiega znakomicie.
R
2017-11-30 21:30
Blacha najlepszy trener

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama