DO GÓRY
#reklama

Znów zimne poranki


     
    Udostępnij

Mamy za sobą „lipcopad”. Sierpień również nie rozpieszcza. Rankiem temperatury spadają nawet do 4 stopni.

W lipcu niskie temperatury sprawiły, że wakacyjny miesiąc zyskał miano „lipcopada”. W nocy 14 lipca stacja pogodowa w Paprotkach zanotowała 3,9 stopnia C. Dzień wcześniej, rankiem na Śnieżce było ledwie 0,5 stopnia. Nie lepiej było w ostatnich dniach. Monitor portalu IMGW pogodynka.pl na stacji w Paprotkach w nocy 23 sierpnia zmierzył jedynie 4 stopnie C (Na Śnieżce było tylko 1,9 stopnia). Dzień później w Paprotkach było tylko pół stopnia cieplej, ale temperatura bliska 0 utrzymywała się od północy do 5.00 nad ranem.
Red. / foto: freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (25-29 sierpnia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Opóźnione dopłaty
Agencji się zgadza, rolnikom nie.
#AKTUALNOŚCI
0
150 lat kolei (+ sonda)
Pociągi w powiecie kamiennogórskim to wiekowa tradycja. Czy mają przyszłość? W połowie sierpnia obchodziliśmy wyjątkową, niestety trochę zapomnianą rocznicę. Półtora wieku temu przez nasz powiat po raz pierwszy pomknęły lokomotywy kolei żelaznej. Kolejne lata to rozwój i ekspansja tego środka transportu. Ostatnie czasy to chwile smutnego upadku, ale też światełka nadziei.
#AKTUALNOŚCI
2
Dni Powiatu Kamiennogórskiego już w sobotę!
W sobotę 26 sierpnia nad kamiennogórskim zalewem w ramach obchodów Dni Powiatu Kamiennogórskiego odbędą się równolegle dwie imprezy o charakterze regionalnym.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama