DO GÓRY
#reklama

Zmiana organizacji ruchu na Skłodowskiej


     
    Udostępnij

Od 28 lutego zmiany w Kamiennej Górze.

Urząd miasta poinformował, że ostatniego dnia miesiąca zostanie przywrócona stała organizacja ruchu na drodze ul. M. Skłodowskiej-Curie na odcinku od skrzyżowania z ul. Słoneczną do skrzyżowania z ul. Traugutta.
– Dokumentacja projektowa zakłada przestawienie znaków B-36 "zakaz zatrzymywania", na prawą stronę ulicy – wyjaśnia Marcin Ryłko, rzecznik ratusza.
wsp. red.

Czytaj również

#reklama
Groził maczetą!
Uderzył szklaną butelką w głowę i groził wymachując maczetą. Szybko trafił w ręce policjantów z Boguszowa-Gorc.
#AKTUALNOŚCI
0
Nasi na targach
Stoisko Ziemi Kamiennogórskiej zachęcało do przyjazdu na nasze tereny podczas Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu. W weekend odbyła się jubileuszowa, 10. edycja tej największej na Dolnym Śląsku imprezy tego typu.
#AKTUALNOŚCI
0
Dwa razy drożej
Gmina Czarny Bór opublikowała informację z otwarcia ofert na budowę wieży widokowej na Trójgarbie. Niestety jedyna złożona oferta niemal dwukrotnie przewyższa środki zabezpieczone na inwestycję.
#RÓŻNE
1
Piątek na Świętej Górze
W miniony piątek, 23 lutego, odbyła się druga Ekstremalna Droga Krzyżowa kamiennogórskich parafian. Tym razem wierni z kościoła Matki Bożej Różańcowej w liturgicznym pochodzie udali się na Świętą Górę w Lubawce.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama