DO GÓRY
#reklama

Zimowe Rudawy


     
    Udostępnij

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na 45. Rajd Zimowy. To cykl wypraw na 4 trasach. Pierwsza wycieczka odbędzie się w sobotę 20 stycznia.

Przejście obejmuje szlak z Wojanowa przez schronisko Szwajcarka do Janowic Wielkich. Wyjazd z Kamiennej Góry o 8.00 z przystanku PKS przy al. Wojska Polskiego. Wyjście ok. 8.30 z Wojanowa przy pałacu. Na rajd należy zapisać się wcześniej! Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie oddziału PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w każdy czwartek w godz. 15.30-17.00 lub telefonicznie pod nr 665 110 471. O kolejnych trasach powiadomimy na łamach RTI oraz na rti24.pl.
RG

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (10 stycznia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – styczeń 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Zatrudnił mistrza
W święto Epifanii, czyli 6 stycznia, 355 lat temu w Kamiennej Górze na świat przyszła nietuzinkowa postać. To Christian Ludovici. Naukowiec, który zrobił karierę w Lipsku. Jego nazwisko wiąże się też z Janem Sebastianem Bachem, który w tym samym mieście zyskał największą sławę.
#RÓŻNE
0
Albo policjant, albo radny
Czy funkcjonariusze policji będą mogli kandydować w wyborach samorządowych?
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama