DO GÓRY

Zdobywca Góry Parkowej już w sobotę (będą utrudnienia!)


     
    Udostępnij

Już w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, odbędzie się VII edycja Biegu Zdobywca Góry Parkowej oraz IV Mistrzostw Kamiennej Góry w Nordic Walking. Organizatorzy zapraszają do kibicowania. Przypominamy też, że w związku ze sportową imprezą przewidywane są utrudnienia komunikacyjne na kilku ulicach miasta.

Jest to pierwsza edycja, kiedy uczestnicy biegu zwolnieni są z opłat startowych. Możliwe jest to dzięki dofinansowaniu wydarzenia w ramach projektu: „Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem” przy wsparciu środków zewnętrznych z Unii Europejskiej.
– W związku z tym, że bieg jest całkowicie bezpłatny, zwracamy się ze szczególnym apelem do uczestników i kibiców o wpłatę środków na Damiana, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową – apeluje rzecznik miasta Marcin Ryłko.

Więcej informacji na stronie UM Kamienna Góra oraz https://zdobywcaparkowej.com.
Wydarzenie na FB: facebook.com/events/2018485298422962

Uwaga: będą utrudnienia!
W związku z zawodami wystąpią utrudnienia w ruchu. Od godz. 12.00 do 13.30 zamknięte będą ulice: Nowa, Słowackiego, Piastowska, al. Prałata Książka, pl. Kościelny, Parkowa, Świerkowa, Azaliowa, Wysoka, Cegielniana.
red. wsp. materiały prasowe UM

Czytaj również

#reklama
Spacer wśród śmieci
Niestety rozpoczęcie sezonu spacerowego z nadejściem wiosny psują nie tylko amatorzy wypalania traw. Pozytywne wrażenia z obserwacji przyrody budzącej się do życia wciąż niweczą dzikie wysypiska.
#RÓŻNE
0
Nie tylko jezdnia
Zmieniają się obrzeża drogi krajowej nr 5 w Kamiennej Górze i Ptaszkowie.
#RÓŻNE
1
Jest rozkład, ale...
...wciąż nie do końca wiadomo, kto i jak będzie jeździł na trasie Sędzisław - Trutnov. Bardzo prawdopodobna jest opcja awaryjna: czyli częściowa autobusowa komunikacja zastępcza.
#AKTUALNOŚCI
13
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 15/2018 (904)?
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama