DO GÓRY
#reklama

Zawody w Podkówce


     
    Udostępnij

W agroturystyce „Podkówka” w Świdniku 30 września odbędzie się III eliminacja Dolnośląskiej Amatorskiej Ligi Zaprzęgowej 2017.

Właściciele agroturystyki, Anna i Tomasz Stelmachowie, oraz starosta Jarosław Gęborys ufundowali puchar dla najlepszego zaprzęgu DALZ. Nagroda trafi do zawodnika, który osiągnie najlepszy wynik w próbie zręczności powożenia. Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godz. 9.55. O 11.00 zacznie się ujeżdżanie, a od 14.00 można będzie oglądać maraton i próby zręcznościowe. Na 16.30 organizatorzy zaplanowali dekorację zwycięzców i rundę honorową uczestników zawodów.
MB/ foto: archiwum RTI

Czytaj również

#reklama
Niedziela w Teatrze Lalek
W najbliższą niedzielę, 1 października, o godzinie 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek pt. „Piotruś Pan” na podstawie znanej powieści J. M. Barrie`go. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku 6+.
#KULTURA
0
Weekend w Szaniawskim
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza.
#KULTURA
0
Kamiennogórzanka z narkotykami
W swoim mieszkaniu miała marihuanę i metamfetaminę.
#AKTUALNOŚCI
0
Emocje do ostatniego gwizdka (galeria)
Wiadomo nie od dzisiaj, że pojedynki derbowe rządzą się swoimi prawami. Nie inaczej było w niedzielę w Sędzisławiu. Wyżej notowany Lesk uległ 2:3 (0:0) po ciekawym pojedynku ekipie Bobra Marciszów.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama