DO GÓRY
#reklama

Zachwycające krajobrazy


     
    Udostępnij

Portal „Polska zachwyca” opublikował ciekawy film fotografa Artura Kowalczyka. Dwuminutowy materiał zawiera piękne ujęcia najciekawszych polskich krajobrazów. W filmie znalazły się oczywiście nasze regionalne atrakcje!

Polskazachwyca.pl to portal pokazujący „urokliwe miejsca w Polsce, bogatą kulturę naszego kraju i piękno przyrody w nowoczesnej odsłonie”. Autorzy sięgają m.in. po barwne fotografie, ujęcia z dronów, a swoje artykuły i filmy rozpowszechniają za pomocą mediów społecznościowych. Film „Polska zachwyca” został opublikowany 22 października. Na samym FB publikacja miała już po dwóch dniach około 100 tys. wyświetleń i ponad tysiąc udostępnień.
Oprócz największych polskich cudów architektury i przyrody, jak choćby Hala Stulecia we Wrocławiu, krakowskie stare miasto, Bałtyk, stadion PGE, w krótkim filmie można zobaczyć też nasze rodzime ciekawostki. Jest chociażby malownicze Jezioro Lubachowskie koło Zagórza Śląskiego, górujący nad wsią Zamek Grodno, stare miasto w Jeleniej Górze, zimowa góra Dzikowiec, wieża widokowa w Radomierzu z pięknymi widokami na Rudawy Janowickie i Karkonosze, oraz Błękitne Jeziorko koło Wieściszowic.

Film można obejrzeć na facebookowym profilu portalu „Polska zachwyca” oraz na YouTube.red. wsp. Polskazachwyca.pl/ FB/ YouTube/ foto ilustracyjne

Czytaj również

#reklama
Renesans Iwana
Jego dzieła, kiedyś sprzedawane w schroniskach górskich, dziś wiszą w muzeach i galeriach w Polsce, w Niemczech i w Czechach. Z okazji 50. rocznicy śmierci największa wystawa jego prac została pokazana w rodzinnym mieście. Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprosiło do obejrzenia ponad 300 rysunków i obrazów Friedricha Iwana. Wernisaż zaszczycili obecnością potomkowie artysty oraz historycy sztuki i muzealnicy z kraju i zagranicy.
#KULTURA
0
Mocni w sieci
Trzy grupy uczestników pod czujnym okiem trenerów, Marzeny Stokłosy i Witolda Izydorczyka, uczą się obsługiwać pocztę mailową i portale społecznościowe, a także rozliczać PIT online. Wszystko w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Dzięki niemu mieszkańcy terenów wiejskich uzyskają nowe i ważne w dzisiejszych czasach kompetencje.
#RÓŻNE
0
Prosto w drzewo
Wczoraj (niedziela 22 października) na drodze pomiędzy Marciszowem a Kaczorowem doszło do wypadku. Młoda kobieta prowadząca opla uderzyła w drzewo.
#AKTUALNOŚCI
0
Mini Volley prosi o głosy
Kamiennogórska drużyna siatkówki – AMS Mini Volley dołączyła dzisiaj do programu SPORTBONUS! Jest to największa akcja społeczna w historii polskiego sportu. Sportbonus Dzieciom to program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem akcji jest dobra zabawa i spełnienie marzeń młodych sportowców.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama