DO GÓRY
#reklama

Wystawa gołębi


     
    Udostępnij

W weekend w Miszkowicach odbędzie się 39. Okręgowa Wystawa Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Impreza będzie mieć miejsce w Gościńcu nad Bukówką. Otwarcie wystawy nastąpi w piątek 8 grudnia o godz. 16.00. Dzień później już od godz. 9.00 dostępne będzie zwiedzanie. O godz. 13.00 w programie jest wręczenie nagród w konkursie o mistrzostwo okręgu wałbrzyskiego PZHGP. Godzinę później będzie aukcja gołębi. Z kolei w niedzielę hodowcy zapraszają na ponownie na zwiedzanie wystawy w godz. 9.00 – 21.00. Dodatkowo o godz. 13.30 rozdanie nagród uczestnikom wystawy. Bilet kosztuje 10 zł (opłata nie obejmuje młodzieży i kobiet).
Red. foto: ilustracyjne (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Mikołajkowe tradycje (galeria)
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprosiło dziś, 6 grudnia, najmłodszych mieszkańców regionu na spotkanie ze świętym Mikołajem, a dokładnie z opowieściami i tradycjami związanymi z tą postacią.
#AKTUALNOŚCI
0
Frania na niedzielę
Już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, o godzinie 12:30 wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora zaprasza na spektakl „Frania Piorun” w reżyserii Przemysława Jaszczaka.
#KULTURA
0
Fagot w roli głównej
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu zaprasza na koncert symfoniczny do Teatru Zdrojowego im. H.Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju.
#KULTURA
0
W nowej formule
16 grudnia w Pisarzowicach odbędzie się kolejna już tradycyjna gminna impreza. Tym razem „Wigilijne stoły” będą jednak miały zupełnie inną formułę. Już dziś można zgłaszać się do udziału w konkursach. Termin mija 10 grudnia!
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama