DO GÓRY

Wymiana na bis


     
    Udostępnij

Po sukcesie pierwszej edycji gminnego „swap party” w grudniu ubiegłego roku Gminne Centrum Biblioteczni-Kulturalne w Pisarzowicach zaprasza na drugą odsłonę tej nietypowej imprezy.

Wspólnie z pomysłodawczynią projektu, miss Nowego Jorku Daviną Reeves, placówka zachęca do zrobienia gruntownych porządków w szafach, komodach, strychach, piwnicach i pawlaczach. Ubrania, obuwie czy zabawki (czyste, niezniszczone) można przynieść do CBK i bawić się z innymi w zamieniadę. Odbędzie się to w piątek 9 lutego o godzinie 18.00. Szczegółowe informacje pod numerem: 75-610-60-63.
Red.

Czytaj również

#reklama
Nietrzeźwi w trzeźwy poranek
Podczas akcji policji wpadli kierowcy auta i roweru, jadący pod wpływem alkoholu.
#AKTUALNOŚCI
0
Trening Sudetów
Jutro, tj 7 lutego KS Sudety Kamienna Góra zaprasza na trening siatkówki dziewczynki z roczników 2004 (klasy 7) i 2005 (klasy 6). Inauguracyjne spotkanie odbędzie w sali gimnastycznej kamiennogórskiego ZSO przy ul. Słonecznej o godzinie 17:00.
#SPORT
0
Dwa gole w bramce Kwarcu (galeria)
W niedzielę w pojedynku sparingowym starły się A-klasowe drużyny – Victorii Czadrów i Kwarcu Pisarzowice. Mecz był toczony w żywym tempie. Gospodarze okazali się lepsi o dwie bramki. Ich autorami zostali – Stepko i Siwiński.
#SPORT
0
Kaliciński w Świdnicy
W ubiegłym tygodniu zawodnik Contendera Kamienna Góra – Maciej Kaliciński (na zdjęciu, walczy z prawej strony) gościnnie w Świdnicy wziął udział w treningu w zaprzyjaźnionym klubie Saiyan Gold Team.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama