DO GÓRY
#reklama

Wyjątkowo w tygodniu


     
    Udostępnij

Co szynobusy robią na torach 5 i 6 lipca?

W te dni nasi południowi sąsiedzi obchodzą 2 święta narodowe (Święto Cyryla i Metodego, Dzień Mistrza Jana Husa). To ich długi weekend. Stąd transgraniczne połączenia kolejowe, nawet te weekendowe, kursują właśnie w czwartek i piątek. Dotyczy to też linii D26 Sędzisław - Kamienna Góra - Lubawka - Královec – Trutnov oraz D28 Wrocław - Wałbrzych - Mieroszów - Meziměstí – Adršpach. W wakacje szynobusy na wspomnianych liniach będą kursowały normalnie, w weekendy.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Niebezpieczne rajdy
Bączki i palenie gumy – zajęcie młodych kamiennogórzan.
#AKTUALNOŚCI
10
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 27/2018 (916)?
#AKTUALNOŚCI
0
Festyn w Sędzisławiu
W sobotę klub sportowy Lesk będzie świętować 70-lecie.
#RÓŻNE
0
Teatr na lato!
Sezon ogórkowy nie dotyczy niektórych scen. Teatr Nasz z Michałowic koło Jeleniej Góry zaprasza na spektakle. Przedstawiamy repertuar na lipiec.
#KULTURA
0

Komentarze

Kolejarz
2018-07-08 10:01
W obecnym sezonie letnim oprócz sobót i niedziel pociągi do Trutnova pojadą jeszcze 15 sierpnia. Ważną informacją jest rozpoczęcie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. remontu toru nr 4 na stacji Sędzisław. Zdjęcia pociągu roboczego który do Sędzisławia przywiózł m.in. podkłady znajdują się na stronie:
http://www.infokolej.pl/viewtopic.php?p=379297#379297
Po zakończeniu remontu tego toru będzie można zweryfikować wiarygodność i dotrzymywanie słowa (wobec wyborców z powiatu kamiennogórskiego) ze strony zarządu województwa (w tym pani Iwony Krawczyk) w kontekście obiecanego przywrócenia całorocznego ruchu kolejowego do Lubawki i Kamiennej Góry.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama