DO GÓRY

Wsparcie dla kultury


     
    Udostępnij

Już za tydzień (14-16 września) w Sokołowsku i Wałbrzychu wystartuje 8. edycja festiwalu Hommage à Kieślowski, poświęcona kultowemu polskiemu twórcy, który mieszkał w dzieciństwie w tej wsi pod Mieroszowem. Trwa zbiórka funduszy na organizację wydarzenia.

Trwa zbiórka na Hommage à Kieślowski - każdy datek sprawia, że 8. edycja festiwalu poświęconego Krzysztofowi Kieślowskiemu staje się rzeczywistością, a wspierający mecenasami festiwalu. Organizatorzy filmowego święta zachęcają do wpłacania po 20, 35, 50 zł i więcej. Za każdą wpłatą stoją nagrody! Zbiórka potrwa jeszcze 5 dni (licząc od środy).

Szczegóły na stronie:
https://odpalprojekt.pl/p/hommageakieslowski

O festiwalu: www.hommageakieslowski.pl
Red.

Czytaj również

#reklama
Nowy sezon, nowy dyrektor artystyczny
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza! Na otwarcie sezonu teatr zaprasza na utytułowany i świetnie przyjęty przez widzów i krytykę spektakl SIENKIEWICZ SUPERSTAR.
#KULTURA
0
Moto-pozytywni w Lubawce
W najbliższą sobotę (8 września) w parku Watra w Lubawce odbędzie się 2 edycja pikniku „Moto-pozytywni” organizowanego przez członków klubu motocyklowego Choppers Garage z Lubawki. Impreza startuje od godziny 16.00.
#RÓŻNE
0
Musique d’Elitte ponownie w Kamiennej Górze
Koncertowy weekend w Kamiennej Górze. Mieszkańcy miasta będą mogli znów posłuchać artystów specjalizujących się w klasycznym repertuarze.
#KULTURA
0
Zebranie rodziców
Kamiennogórska drużyna KS Sudety prowadzi nabór młodych siatkarek i siatkarzy z rocznika 2004 i młodszych chętnych do gry w lidze młodziczek i młodzika. Jutro (5 września) w sali gimnastycznej ZSZiO ma być zorganizowane spotkanie organizacyjne rodziców o godzinie 18:00.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama