DO GÓRY
#reklama

W poszukiwaniu metali


     
    Udostępnij

PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem poprowadzi miłośników turystyki krajoznawczej na Przedgórze Sudeckie.

Wędrówka obejmie trasę Myślibórz – Stanisławów na Pogórzu Kaczawskim. Piechurzy odwiedzą kopalnie barytu oraz skansen górnictwa miedzi.
Wyjazd w niedzielę 6 sierpnia o godz. 8.00 z przystanku przy sądzie w Kamiennej Górze.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić wcześniej. Można to zrobić w środy w biurze oddziału towarzystwa przy ul. Słowiańskiej 1 w godz. 15.30-17.00 lub telefonicznie pod numerem: 665 110 471. Regulamin rajdu dostępny jest u przewodników.
RG

Czytaj również

#reklama
Groźne zabawy dzieci
Park linowy jest, ale nieczynny. Są też spragnieni adrenaliny. Wcale nie przeszkadza im, że atrakcja na Górze Parkowej w Kamiennej Górze jest od dawna zamknięta. Wchodzą na nią sami. O nieszczęście nietrudno!
#AKTUALNOŚCI
0
Dbają o monument
W przyszłym roku będziemy obchodzić 100. rocznicę zakończenia I Wojny Światowej. W krwawym konflikcie zginęło wielu mieszkańców regionu, wówczas Niemców. Niemal w każdym mieście i wsi zachowały się pomniki z nazwiskami ofiar. Mężczyzn, którzy już nie wrócili o domów. Część z tych pomników jest w bardzo złym stanie. O swój dbają mieszkańcy Ogorzelca
#RÓŻNE
0
Rekordowo niskie
Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze odnotował rekordowo niską stopę bezrobocia w powiecie kamienogórskim. Osiągnęła ona 8,8 proc. – najmniej w historii.
#AKTUALNOŚCI
6
Pociąg i basta!
Bronią kolei do upadłego. Walczą o powrót komunikacji szynowej do Kamiennej Góry i Lubawki. Podpiszesz ich petycję?
#AKTUALNOŚCI
7

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama