DO GÓRY

Uwaga – zmiany w centrum!


     
    Udostępnij

W związku z wizytą prezydenta w Kamiennej Górze zgodnie z wytycznymi Służby Ochrony Państwa oraz starostwa powiatowego od niedzieli 11 marca od godz. 18.00 do poniedziałku 12 marca do godz. 20.00 zmianie ulegnie organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta.

Z ruchu kołowego wyłączone zostanie kilka ulic: m.in. plac Wolności, ul. Młyńska, ul. Słowiańska. – Chwilowe utrudnienia w ruchu mogą wystąpić też w innych miejscach – mówi Marcin Ryłko, rzecznik miasta.
Sposób oznakowania i zabezpieczenia zastępczej organizacji ruchu przedstawia schemat załączony na zdjęciu.
red. wsp. UM Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
Wielu chętnych
Aż siedem firm chce realizować pierwszą część inwestycji „Łączy nas Bóbr”. Dzięki niej zagospodarowane zostaną brzegi zbiornika Bukówka!
#RÓŻNE
0
Niedziele bez handlu
Najbliższa niedziela (11 marca) będzie pierwszą, którą obejmie zakaz handlu, uchwalony przez Sejm. Zakupów nie zrobimy tego dnia w marketach, bo będą one zamknięte. Wiele sieci zdecydowało się jednak wydłużyć godziny pracy sklepów w inne dni tygodnia.
#RÓŻNE
1
Znikają hale
Zostanie kolejna dziura, czy będzie zakład pracy?
#AKTUALNOŚCI
6
Spotkanie z prezydentem
Dzięki zaproszeniu i staraniom starosty już 12 marca prezydent Andrzej Duda odwiedzi powiat kamiennogórski. Spotkanie mieszkańców z głową państwa odbędzie się na kamiennogórskim rynku.
#AKTUALNOŚCI
14

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama