DO GÓRY

Utrudnienia na szlaku!


     
    Udostępnij

Turyści, którzy wybierają się w okolice zamku Bolczów w Rudawach Janowickich, muszą zachować ostrożność!

Nadleśnictwo Śnieżka poinformowało o pracach z zakresu pozyskania i zrywki drewna przy zielonym szlaku turystycznym na trasie Ruiny Zamku Bolczów – Rozdroże pod Zamkiem Bolczów.
Na terenie objętym pracami obowiązuje zakaz wstępu do lasu. Zalecane jest obejście. Wyłączenie szlaku obowiązuje do odwołania.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Ptaki zatrzymały remont
Rozpoczęte niedawno prace remontowe w lubawskim ratuszu prawdopodobnie zakończą się później, niż przewiduje umowa. Powodem są ptaki, które mają gniazda na poddaszu.
#RÓŻNE
0
Bez prądu (2-4 lipca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Tropem Iwana
Muzeum Tkactwa przygotowało nowe ciekawe wydawnictwo. To katalog wystawy dzieł kamiennogórskiego malarza Friedricha Iwana. To pierwszy tak obszerny i kompleksowy przegląd twórczości cenionego pejzażysty. Książka zawiera kompletną ilustrowaną biografię oraz wykaz prac malarza wraz z ich opisem. Lektura tego kompendium jest pasjonującą podróżą w czasie i przestrzeni.
#KULTURA
0
Najpierw wilki, teraz niedźwiedź?
Po pół roku wraca sprawa największego drapieżnika w naszych lasach! Znów pojawiły się – jak na razie niepotwierdzone przez przyrodników – doniesienia o niedźwiedziu w Sudetach. Jeżeli okażą się prawdziwe, oznaczać to będzie powrót misiów po około 200 latach.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama