DO GÓRY

Szukają członków


     
    Udostępnij

Niemieckie Towarzystwo Kulturalno-Folklorystyczne „Liczyrzepa” w Kamiennej Górze szuka nowych członków, w tym osób do pracy w zarządzie organizacji. Towarzystwo zajmuje się pielęgnowaniem dziedzictwa historycznego Kamiennej Góry związanego m.in. z czasami niemieckimi.

Zrzesza osoby, które mają niemieckie korzenie lub są zainteresowane tematyką działalności organizacji. Nie muszą to być osoby biegle mówiące w języku naszych zachodnich sąsiadów, choć znajomość niemieckiego jest mile widziana. Jednym z cyklicznych wydarzeń, na które zaprasza towarzystwo, są msze w języku niemieckim co miesiąc w kościele św. ap. Piotra i Pawła. Członkowie spotykają się też na rozmaitych spotkaniach i wyjazdach. Opłata za przynależność do organizacji jest niewielka. Osoby zainteresowane współpracą z „Liczyrzepą”, mogą przyjść do siedziby towarzystwa przy al. Wojska Polskiego 12a w Kamiennej Górze. Telefony kontaktowe: 602 248 061, 604 410 501.
Red.

Czytaj również

#reklama
Bez sekretarza
Nie przyniósł skutku kolejny konkurs na sekretarza miasta Lubawka. Zgłosił się jeden kandydat, ale nie spełnił wymogów formalnych.
#AKTUALNOŚCI
0
Nowy pojazd strażaków
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze pozyskała specjalny samochód pożarniczy.
#AKTUALNOŚCI
1
Bez prądu (25-27 czerwca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Ostatni dzwonek (galeria)
Wczoraj (22 czerwca) punktualnie o godzinie 9:00 w SP nr 1 w Kamiennej Górze odbyła się zakończenia roku szkolnego 2017/2018.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama