DO GÓRY
#reklama

Szkolna Orkiestra z rekordem (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj (czwartek, 11 stycznia) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się koncert świąteczno-noworoczny na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak zwykle szkoła przy ul. Jeleniogórskiej przygotowała atrakcji na kilka godzin wspólnej zabawy! Niezmienną popularnością cieszył się sklepik ze słodkościami rady rodziców. Pyszne cista i desery można było nabyć za cegiełkę na rzecz WOŚP. Kolejka nie kończyła się, dopóki łakocie nie zniknęły. Dochód ze sprzedaży ciast wyniósł 2318 zł! W sali obok kawiarenki odbywały się prezentacje artystyczne i licytacje. Swoje talenty wokalne, instrumentalne i taneczne pokazali uczniowie kamiennogórskiej podstawówki. Zebranych gości powitała dyrektor szkoły, Lidia Rukowicz. Za kolejną edycje dziękował też Marek Dańczak, szef sztabu kamiennogórskiego. W międzyczasie odbywały się licytacje. Prowadziła je Bożena Gwiżdż z SP2 wspólnie z Janem Homoncikiem z SGEE. W tym roku na licytacji było kilka nowości. Największą sensacją był żywy kanarek, który został wylicytowany za najwyższą cenę. Pierwszym fantem był tradycyjnie pluszak. Miś został sprzedany za 160 zł. Do fantów swój własny podarunek dorzucił też Uniwersytet Trzeciego Wieku. W tym roku „mały finał” w SP2 pobił rekord. Udało się zebrać ponad 10 tys. zł! Pieniądze zostaną oficjalnie przekazane podczas finału w salce LO w niedzielę 14 stycznia.
RG

Czytaj również

#reklama
Niejasna przyszłość dworca
Jak długo będzie jeszcze trwało odbijanie piłeczki?
#AKTUALNOŚCI
4
Na co do kina? (12-18 stycznia)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie i Kowarach. 
#KULTURA
0
Ferie w regionie
Jakie atrakcje dla najmłodszych mieszkańców okolic przygotowały ośrodki kultury w Kamiennej Górze, gminie Kamienna Góra, gminie Marciszów, gminie Lubawka i gminie Czarny Bór?
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 12-14 stycznia)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0

Komentarze

Obrońca zwierząt
2018-01-12 12:57
To jest wstyd i żenada, że wystawiliście na licytację żywe zwierzę! Kto wam na to pozwolił! Normalnie to jest znęcanie się nad zwierzęciem! WSTYD!!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama