DO GÓRY
#reklama

Symbol Ziemi Libereckiej


     
    Udostępnij

PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd. Tym razem piechurzy będą na szlaku na Ještěd w Czechach, szczyt Grzbietu Jesztedzkiego.

– To jeden z najbardziej charakterystycznych szczytów w Sudetach – zachęca Krzysztof Lisowski z PTTK. – W programie wycieczki oprócz zdobycia szczytu mamy również zwiedzanie starego miasta w Libercu i Muzeum Techniki.
Zbiórka 9 czerwca na przystanku PKS przy sądzie o godzinie 6.15. Wyjazd do Sędzisławia, skąd dalej wycieczka wyruszy w podróż pociągiem do Liberca z przesiadką w Szklarskiej Porębie. Powrót do Sedzisławia (a później do Kamiennej Góry) planowany jest na godzinę 20.00.
Na rajd trzeba się zapisać wcześniej. Szczegółowe informacje oraz zapisy w siedzibie towarzystwa przy ul. Słowiańskiej 1 w każdy czwartek w godz. 15.30-17.00. Kontakt telefoniczny pod nr tel.: 665 110 471.
Red.

Czytaj również

#reklama
Rozśpiewana majówka
W najbliższą niedzielę, 27 maja, przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze odbędzie się kolejna Rozśpiewana Majówka.
#KULTURA
0
Przyjdź do karczmy
Stacja Terenowa Klubu Przyrodników w Uniemyślu zaprasza na Dzień Otwarty Domów Przysłupowych.
#KULTURA
0
Olimpia poszalała
Trampkarze kamiennogórskiej Olimpii zdobyli Jelenią Górę, wygrywając wysoko 8:1 (2:0) mecz ligowy z miejscowym Chojnikiem.
#SPORT
1
Do jednej bramki
Nie był to udany wyjazd młodzików Olimpii Kamienna Góra do Karkonoszy Jelenia Góra. Gospodarze nie dali zbytnio pograć naszym piłkarzom, zwyciężając 6:0 (3:0).
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama