DO GÓRY
#reklama

Świętowanie z Herbertem


     
    Udostępnij

We wtorek 8 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze rozpoczął się Tydzień Bibliotek.

Cały tydzień, aż do 15 maja, będzie trwała wystawa związana z obchodami Roku Zbigniewa Herberta. Towarzyszyć jej będzie również prezentacja książek tematycznie związanych z obchodami tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek. Hasłem przewodnim jest „(Do)wolność czytania”. Oprócz tego od 10 do 15 maja w godz. 11.00 – 16.00 przed siedzibą MBP odbywać się będzie kiermasz. To nie koniec. 12 maja w bibliotece na Słonecznej odbędzie się festyn literacki dla najmłodszych. Jego tytuł to „Ponadczasowy bajkowy bohater”. W ramach spotkania, które potrwa od 11.00 do 15.00, odbędą się prezentacje książek, zajęcia plastyczne, gry i zabawy. Z kolei 14 maja o godz. 16.00 w bibliotece głównej odbędzie się wieczorek literacki pod nazwą „Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie” poświęcony listom Zbigniewa Herberta i Wisławy Szymborskiej. Tydzień z biblioteką zakończy 15 maja podwieczorek literacki o godz. 16.00. Tym razem w filii nr 2 uczestnicy spotkają się na wspólnym czytaniu fragmentów ulubionych książek.
Red.

Czytaj również

#reklama
Powrót do Pięknej Epoki (galeria)
W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyła się uroczysta prezentacja fresku zdobiącego ścianę bibliotecznej świetlicy. Wydarzeniu towarzyszyła wyjątkowa oprawa, którą zapewnił Uniwersytet Trzeciego Wieku.
#AKTUALNOŚCI
0
W Teatrze Dramatycznym spektakl za grosze!
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na spektakl w ramach Dnia Teatru Publicznego 2018 i towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 300 groszy”.
#KULTURA
0
Zabierz mamę!
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd. Tym razem piechurzy będą na szlaku... z mamami! To oferta specjalna na Dzień Matki, który przypada 26 maja.
#RÓŻNE
0
Spektakle za grosze
„Grosze grają rolę” – również w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama