DO GÓRY
#reklama

Święto poradni


     
    Udostępnij

W piątek 6 października w sali konferencyjnej starostwa powiatowego oraz w budynku Powiatowego Centrum Edukacji odbędą się uroczystości związane z rocznicą powstania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kamiennej Górze.

Swój udział zapowiedzieli m.in. wiceminister edukacji Marzena Machałek, przedstawiciele kuratorium oświaty czy znana jako Superniania psycholog Dorota Zawadzka. Obchody 50-lecia wypełnią wykłady oraz prezentacja działalności placówki. Działa ona w strukturach PCE. Od dwóch dekad siedziba jednostki mieści się w willi przy ul. Papieża Jana Pawła II.
– Przez wszystkie te lata nasza działalność zmieniała się i dostosowywała do rzeczywistości oraz do ciągle większych wymagań stawianych szkołom i i placówkomi oświatowym – mówi Bernarda Kurczewska, dyrektor PCE.
Początek obchodów jubileuszowych półwiecza poradni o godz. 10.00 w starostwie.
Następnego dnia, w sobotę 7 października, w placówce kolejne święto. Odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy oraz nadanie imienia Viktora Hamburgera czytelni przy Bibliotece Pedagogicznej. Wydarzenie uświetni wizyta córki słynnego naukowca z Kamiennej Góry, prof. Doris Solan z Uniwersytetu Kalifornijskiego.
RG

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Zabawa i pomoc
Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz kamiennogórskie kluby sportowe zapraszają na cykl imprez charytatywnych w nadchodzący weekend.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (6-8 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
13 tysięcy artykułów
Zasób tekstów na naszej witrynie przekroczył 13 tysięcy!
#RÓŻNE
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama