DO GÓRY

Starym traktem


     
    Udostępnij

Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejną wycieczkę w ramach cyklu rajdów krajoznawczych Poznajemy Góry. 14. wyprawa poprowadzi w swojskie Rudawy Janowickie.

Wyprawa wyruszy z Kowar na Skalnik. To szczyt należący do Korony Gór Polski, Korony Sudetów oraz Korony Sudetów Polskich, najwyższy w Rudawach. Potem uczestnicy rajdu przez Przełęcz pod Bobrzakiem do Pisarzowic i Kamiennej Góry.
Wyjazd zaplanowany jest na 15 września na godz. 8.00 z przystanku przy sądzie. Na rajd trzeba się zapisać wcześniej. Szczegółowe informacje oraz zapisy w siedzibie towarzystwa przy ul. Słowiańskiej 1 w każdy czwartek w godz. 15.30-17.00. Kontakt telefoniczny pod nr tel.: 665 110 471.
Red.

Czytaj również

#reklama
Kino za Rogiem "Ziemowit" Bolków – wrzesień 2018 r.
Kino w Gminno-Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie zaprasza.
#KULTURA
0
Chóralne pieśni
W Bolkowie odbędzie się wyjątkowy koncert.
#KULTURA
0
Czas do szkoły
Dzisiaj (3 września) rozpoczął się nowy rok szkolny. Tradycyjnie odbyły się apele i spotkania organizacyjne z wychowawcami.
#AKTUALNOŚCI
0
Na trasie biegu
W poniedziałek 3 września na kamiennogórskim rynku od godz. 16.30 odbędzie się przywitanie biegaczy Freedom Charity Run. Celem biegu jest uczczenie setnej rocznicy zakończenia I wojny światowej oraz cele charytatywne, tj. zebranie środków na pomoc dla szkoły dzieci uchodźców syryjskich w Arsal w Libanie, oraz dla Matyldy Klimowicz, dziewczynki, która urodziła się z bardzo poważną wadą kończyny dolnej.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama