DO GÓRY
#reklama

Spotkanie z historykiem


     
    Udostępnij

Senator Krzysztof Mróz w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości zaprasza na spotkanie z historykiem prof. Janem Żarynem w Muzeum Tkactwa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 9 lutego o godz. 17.00. Gościem będzie prof. Jan Żaryn, historyk i senator. Opowie o „Ojcach Niepodległości Polski”. Naukowiec jest specjalistą w zakresie historii naszego kraju, a także kościoła, zajmuj się tematyką niepodległościową oraz Żołnierzami Wyklętymi. Był wielokrotnie odznaczany i wyróżniany.
Red.

Czytaj również

#reklama
O szpitalu powiatowym z władzami miejskimi
Przedstawiciele zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze spotkali się w środę 7 lutego z burmistrzem oraz miejskimi radnymi. Tematem spotkania była kondycja szpitala oraz najpilniejsze potrzeby zakupowe kamiennogórskiej placówki.
#RÓŻNE
2
Barok, czekolada i apteka
Czy to możliwe, że Kamienna Góra ma zapomniany dziejowy wkład w dziedzinie upowszechniania czekolady w Europie? Specjalne w tłusty czwartek uchylamy rąbka tajemnicy naszych najnowszych ustaleń!
#RÓŻNE
0
Memoriał przesunięty
Kolejna zimowa impreza w regionie zmienia datę. Tym razem na przesunięcie terminu zdecydowali się organizatorzy Memoriału Bodzka.
#SPORT
0
Muzyka pełna uczuć (galeria)
Niezwykły wieczór zapewniła kamiennogórzanom kanadyjska piosenkarka Christina Martin. Wspólnie ze swoim życiowym i artystycznym partnerem dała ponad godzinny koncert w sali witrażowej ratusza.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama