DO GÓRY

Spacer wśród śmieci


     
    Udostępnij

Niestety rozpoczęcie sezonu spacerowego z nadejściem wiosny psują nie tylko amatorzy wypalania traw. Pozytywne wrażenia z obserwacji przyrody budzącej się do życia wciąż niweczą dzikie wysypiska.

W okolicach Kamiennej Góry nie brakuje nadal takich miejsc, gdzie po zimie można zaobserwować skupiska odpadków. To często szlaki spacerowe. Kamiennogórzanie zamiast relaksować się i obserwować przyrodę, co krok stykają się z przykładami antyekologicznej postawy anonimowych niszczycieli przyrody. W okolicach zamku można natknąć się choćby na cmentarzysko starych opon samochodowych. Nie brakuje też szkła, reklamówek i innych śmieci. Nadal na rozmaite odpadki można też natrafić w pobliżu góry Widok, którędy biegną popularne szlaki turystyczne. Śmieci zalegają też w rzekach i strumieniach. To przykry i irytujący widok.
Red.

Czytaj również

#reklama
Nie tylko jezdnia
Zmieniają się obrzeża drogi krajowej nr 5 w Kamiennej Górze i Ptaszkowie.
#RÓŻNE
1
Jest rozkład, ale...
...wciąż nie do końca wiadomo, kto i jak będzie jeździł na trasie Sędzisław - Trutnov. Bardzo prawdopodobna jest opcja awaryjna: czyli częściowa autobusowa komunikacja zastępcza.
#AKTUALNOŚCI
13
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 15/2018 (904)?
#AKTUALNOŚCI
0
Jubileuszowy festiwal
Krzeszowska parafia oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra zapraszają do udziału w 25. Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama