DO GÓRY
#reklama

Śnieżka jesienią


     
    Udostępnij

Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejną wycieczkę w ramach cyklu rajdów krajoznawczych Poznajemy Góry. 16. wyprawa poprowadzi w Karkonosze – tym razem południowym trawersem.

Piechurzy wyruszą z Przełęczy Okraj przez schronisko Jelenka na Śnieżkę. Przez Czarną Kropę zejdą do Małej Upy i z przełęczy wrócą autokarem.
Wyjazd zaplanowany jest na sobotę 13 października na godz. 8.00 z przystanku przy sądzie. Na rajd trzeba się zapisać wcześniej. Szczegółowe informacje oraz zapisy w siedzibie towarzystwa przy ul. Słowiańskiej 1 w każdy czwartek w godz. 15.30-17.00. Kontakt telefoniczny pod nr tel.: 665 110 471.
Red.

Czytaj również

#reklama
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 5-7 października)
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.
#KULTURA
0
Na co do kina? (5 – 11 października)
Nasz poradnik kinomana.
#KULTURA
0
Trzy punkty dla Bobra
W ostatnią niedzielę piłkarze Bobra Marciszów pojechali na mecz jeleniogórskiej klasy A do Pub Gola Jelenia Góra. Podopieczni Krzysztofa Tabaki stanęli na wysokości zadania i wywalczyli 3 punkty, wygrywając 2:0 (1:0). Bramki dla zwycięzców strzelili Kosiorowski i Dębski (przy piłce).
#SPORT
0
Pięć wygranych walk
W sobotę (29 września) odbyła się w sali sportowej ZSZiO w Kamiennej Górze I gala CFN – Contender Fight Night. Podopieczni Pawła Oleksego z Contendera Kamienna Góra wygrali 5 pojedynków.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama