DO GÓRY
#reklama

Skatepark na bis


     
    Udostępnij

Miasto musiało unieważnić przetarg na budowę skateparku przy ul. Szpitalnej w Kamiennej Górze.

Firma, która zgłosiła się do postępowania, zaoferowała wykonanie atrakcji rekreacyjnej za 799 500 zł. Zaproponowana cena znacznie przekracza możliwości finansowe urzędu, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 340 000. Ratusz rozpisał już kolejny przetarg. Na nowe oferty budowy skateparku czeka do 20 czerwca.
Urząd otrzymał na tę inwestycję dotację od władz województwa. Podobnie było w ubiegłym roku. Jednak brak chętnych do budowy spowodował przymus oddania dofinansowania.
Red. /foto: wolne media (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Są dodatkowe pieniądze na wieżę
Kilka dni temu informowaliśmy, że po raz kolejny w przetargu na budowę wieży widokowej na Trójgarbie w Czarnym Borze zgłoszone oferty znacznie przekraczały limit środków zarezerwowanych przez samorząd na inwestycję. Gmina ogłosiła jednak, że udało jej się zdobyć dodatkowe fundusze.
#AKTUALNOŚCI
0
Niedziela w Teatrze Lalek
W najbliższą niedzielę (10 czerwca) o godzinie 12:30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl CHODŹ NA SŁÓWKO w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.
#KULTURA
0
Zacięta rywalizacja
W sobotę, 2 czerwca w Pisarzowicach rozegrano Dzień Dziecka z badmintonem - Babolat Junior Cup. W turnieju uczestniczyło 40 młodych adeptów badmintona z Dolnego Śląska.
#SPORT
0
Dyżury radnych - czerwiec 2018 r.
Radni czekają na mieszkańców.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama