DO GÓRY

Rowerowa niedziela


     
    Udostępnij

W Kamiennej Górze nie ma jeszcze ścieżki rowerowej, ale jest grupa cyklistów z utęsknieniem czekających na jej wybudowanie. Zanim będą mogli jechać swoim własnym bezpiecznym pasem asfaltu chcą w pełni korzystać z ulic w mieście. I do tego też zachęcają innych mieszkańców. Zawiązała się inicjatywa Rowerowa Niedziela w Kamiennej Górze.

Grupa pasjonatów utworzyła wydarzenie o tej samej nazwie. Już w nadchodzącą niedzielę, 13 maja, odbędzie się wspólna jazda po mieście pod hasłem „My nie blokujemy ruchu – my jesteśmy ruchem ulicznym”. Uczestnicy przejadą trasę długości około 10 km. Początek o godz. 14.45 na parkingu Parku Handlowego. Kolejne etapy to: ul. Jeleniogórska, Magazynowa, Bohaterów Getta, Wałbrzyska, Katowicka, Spacerowa, al. Wojska Polskiego, Kościuszki, Cegielniana, Skłodowskiej i Wiejska. Na końcu tej ostatniej będzie meta. Organizatorzy zachęcają do przyłączania się na dowodnym etapie.

https://www.facebook.com/events/376566309493186/
Red. wsp.

Czytaj również

#reklama
Hiszpański klimat
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu zaprasza na koncert symfoniczny.
#KULTURA
0
PoPoLuPo atakuje
Na dobre ruszył sezon kolarstwa górskiego na Dolnym Śląsku. W ostatnią niedzielę, 6 maja miłośnicy dwóch kółek ścigali się w Pucharze Strefy MTB Sudety – Grand Prix Walimia. Na trasie widoczni byli w nowych strojach kolarze PoPoLuPo Kamienna Góra (na zdjęciu).
#SPORT
0
Baty od gospodarzy
Prawdziwej klęski w Łomnicy doznali piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie, ulegając wiceliderowi jeleniogórskiej klasy A na ich terenie aż 10:0 (4:0).
#SPORT
0
Autsajder się postawił
Na skazanie jechali do Miłkowa zawodnicy Victorii Czadrów. Przy lepiej nastawionych celownikach mógł być nawet remis. Honorową bramkę dla Czadrowa zdobył Przemek Orszulak. Miejscowi wygrali 3:1 (3:1).
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama