DO GÓRY
#reklama

Przeprowadzka biura


     
    Udostępnij

W czwartek 22 lutego odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby powiatowego biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) w Kamiennej Górze.

Agencja wyprowadziła się już z dotychczasowego miejsca, czyli biura w budynku Urzędu Pracy przy Sienkiewicza 6a w Kamiennej Górze. Nowa siedziba ARMiR mieści się teraz w budynku SSEMP przy ulicy Papieża Jana Pawła II.
Jak podkreśla kierownik biura Edyta Wyrostek, w nowym lokum kamiennogórski oddział ARMiR będzie mógł lepiej sprostać potrzebom klientów.
– O dostosowanie do ich potrzeb w dużej mierze właśnie chodziło – mówi kierownik Wyrostek. – Zyskaliśmy bardzo nowoczesne pomieszczenia, w których 1200 naszych beneficjentów będzie miało znacznie lepszy komfort współpracy z nami.
Chodzi m.in. o stanowiska komputerowe, przy których rolnicy z pracownikami ARMiR wspólnie będą mogli wypełnić wnioski. W tym roku 100 procent musi został złożonych droga elektroniczną.
Nowa siedziba biura mieści się na parterze biurowca strefy. Ma do dyspozycji pomieszczenie kancelaryjne, salę szkoleniową, pięć pokoi pracowniczych, a także serwerownię, składnicę akt i zaplecze socjalne. Wkrótce przy schodach wejściowych do budynku strefy ma zostać zainstalowany dźwig dla osób niepełnosprawnych.
– Cenny jest także duży parking, z którego nasi klienci będą mogli swobodnie i bezpłatnie korzystać – mówi Edyta Wyrostek.
EK

Czytaj również

#reklama
Tu był prezydent
Wiele atrakcji na naszym terenie może pochwalić się tym, że na przełomie XVIII i XIX wieku odwiedzi je i opisał w listach John Quincy Adams, szósty prezydent USA.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 23-25 lutego)
Przed nami ciekawe atrakcje! Sprawdź, gdzie i kiedy można się kulturalnie bawić.
#KULTURA
0
Finał batalii o most!
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze zadecydował dziś (22 lutego) o oddaleniu apelacji kamiennogórskiego TBS od wyroku, który zapadł w Kamiennej Górze. Oznacza to, że prawomocne jest postanowienie nakazujące rozbiórkę elementów blokujących przejście przeprawą nad Bobrem.
#AKTUALNOŚCI
6
Grasują złodzieje aut
Średnio co dwa tygodnie w 2017 roku w powiecie kamiennogórskim ginęło auto. Mieszkańcy skarżą się na plagę kradzieży.
#AKTUALNOŚCI
8

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama