DO GÓRY
#reklama

Przedostatni rajd


     
    Udostępnij

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią finał cyklu wypraw z Towarzystwem Turystyczno- Krajoznawczym.

PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny, już 18. rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem będzie wiodła przez przygraniczne tereny. Piechurzy zajrzą do Zaclerza i zwiedzą jego okoliczne atrakcje. W planach jest m.in. twierdza Stachelberg, Dworski Las i Hubertus.
Rajd odbędzie się w ostatnią niedzielę lata, 17 września. Wyjazd z przystanku autobusowego przy sądzie w Kamiennej Górze o godz. 8.00.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić wcześniej. Można to zrobić w środy w biurze oddziału towarzystwa przy ul. Słowiańskiej 1 w godz. 15.30-17.00 lub telefonicznie: 665 110 471. Regulamin rajdu dostępny jest w u przewodników.
PG

Czytaj również

#reklama
Skalnik gospodarzem (galeria)
Oba zespoły – Skalnik Czarny Bór oraz Sezal 2 Janiszów przed spotkaniem jeleniogórskiej klasy B uzgodniły, że gospodarzem potyczki w Janiszowie będą goście. Piłkarze Józefa Borconia wypunktowali miejscowych 4:2 (1:1).
#SPORT
0
Sroga lekcja futbolu
Pierwszy zespół Olimpii Kamienna Góra pojechał mecz ligowy do innego beniaminka – Odry. Podopieczni Łukasza Kraszewskiego miło nie będą wspominać wyjazdu do Ścinawy. Gospodarze wygrał spokojnie 5:1 (2:0). Na dodatek miejscowi nie wykorzystali trzech rzutów karnych – dwa obronił Damian Powiertowski, a raz był słupek.
#SPORT
0
Bramki po przerwie (galeria)
W ostatnią niedzielę piłkarze rezerw kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w pojedynku ligowym Budowlanych Wojcieszów. Goście wysoko zawiesili poprzeczkę i po 90 minutach gry był remis 2:2 (0:0).
#SPORT
0
Cicha i oszczędna
Pierwsza hybryda w Polsce do wywożenia śmieci jeździ ulicami Kamiennej Góry i Lubawki. Dociera w miejsca kręte i wąskie. Nowoczesne auto zakupiła spółka Sanikom. Prezes zarządu Andrzej Wojdyła nie wyklucza, że w firmie pojawi się ich więcej.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama